یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 12/02/19 LEO سەندەرلاند 1 - 1 بلاکپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/02/19 LEO ئۆکسفۆرد یونایتد 1 - 1 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 LEO سەندەرلاند 1 - 0 ویمبلێدۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/01/19 FLT سەندەرلاند 2 - 0 Manchester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/01/19 LEO سکونسرۆپ یونایتد 1 - 1 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/01/19 FLT سەندەرلاند 4 - 0 Newcastle United U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/01/19 LEO چارڵتۆن ئاتلەتیک 1 - 1 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/12/18 LEO سەندەرلاند 1 - 1 شرێوسبەری تاون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/12/18 LEO سەندەرلاند 1 - 0 برادفۆرد ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/12/18 LEO پۆرتسمۆس 3 - 1 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 LEO سەندەرلاند 2 - 1 بریستۆڵ ڕۆڤەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/12/18 FAC سەندەرلاند 0 - 1 والساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/12/18 FLT سەندەرلاند 2 - 0 نۆتس کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 26/11/18 PL2 Sunderland U23 1 - 3 Middlesbrough U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 CHA سەندەرلاند 2 - 2 میلواڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 CHA سەندەرلاند 3 - 3 بۆڵتۆن واندێرێرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 CHA سەندەرلاند 1 - 2 بریستۆڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 CHA برێنتفۆرد 3 - 3 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 CHA سەندەرلاند 1 - 1 کوینز پارک ڕێنجەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/10/17 PIC Sunderland U23 2 - 0 هێرسا بێرلین II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 CHA پێرستۆن نۆرس ئیند 2 - 2 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 PL2 Sunderland U23 1 - 2 West Ham United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 PL2 Manchester City U23 2 - 2 Sunderland U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/12/16 EPL سەندەرلاند 2 - 1 لێیستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/11/16 EPL لیڤەرپوڵ 2 - 0 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان