پێناس

ناوی یەکەم
Gabriel Miguel
پاشناو
Guerra
وڵات
ئەرجەنتین
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-04-93
تەمەن
24
وڵاتی لە دایکبوون
ئەرجەنتین
شوێنی لە دایکبوون
Florencio Varela
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
183 سم
کێش
86 کگ
Gabriel Miguel Guerra

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017 دارول تاکزیم SUL 1658 20 20 0 6 0 7 2 0 0
گشتیی 1658 20 20 0 6 0 7 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 28/10/17 SUL کێدا 0 - 0 دارول تاکزیم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/09/17 SUL FELDA United 3 - 2 دارول تاکزیم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 SUL دارول تاکزیم 3 - 0 کێلانتان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 SUL سێلانگۆر 2 - 1 دارول تاکزیم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/07/17 SUL دارول تاکزیم 2 - 1 پێراک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/07/17 SUL PBDKT T-Team 1 - 6 دارول تاکزیم x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/07/17 SUL دارول تاکزیم 3 - 1 Sarawak بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/07/17 SUL پاهانگ 0 - 2 دارول تاکزیم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/07/17 SUL دارول تاکزیم 2 - 0 Pulau Pinang بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/05/17 AFC Ceres 2 - 1 دارول تاکزیم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/05/17 SUL PKNS 0 - 1 دارول تاکزیم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/05/17 AFC دارول تاکزیم 3 - 2 Ceres بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 SUL Melaka United 1 - 1 دارول تاکزیم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/05/17 AFC دارول تاکزیم 3 - 1 Magwe x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/04/17 SUL Pulau Pinang 1 - 2 دارول تاکزیم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 FAC دارول تاکزیم 2 - 1 پاهانگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/04/17 AFC Boeung Ket 0 - 3 دارول تاکزیم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 SUL دارول تاکزیم 2 - 1 PKNS بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Super League پاڵەوان 1x 2017
Premier League پلەی دووەم 1x 2016
FA Cup پلەی دووەم 1x 2016
Malaysia Cup پاڵەوان 1x 2017

خولە گرنگەکان