یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 12/04/18 PPR فولاد 1 - 1 زوب ئاهان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/04/18 PPR Pars Jam Bushehr 0 - 0 فولاد زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 PPR فولاد 1 - 0 Padideh Khorasan بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 PPR فولاد 1 - 4 ئیستیقلال بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 15/02/18 PPR فولاد 1 - 2 پەیکان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/02/18 PPR Esteghlal Khuzestan 0 - 0 فولاد زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 PPR فولاد 1 - 1 سەنعات نەفت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/01/18 PPR سێپەهام 0 - 1 فولاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/01/18 PPR Gostaresh Foolad T… 1 - 1 فولاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 04/01/18 PPR فولاد 1 - 1 Siah Jamegan بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/12/17 PPR نەفت تەهران 1 - 2 فولاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/12/17 PPR فولاد 1 - 1 پێرسێپۆلیس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/12/17 PPR تراکتۆر تابریز 1 - 1 فولاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 30/11/17 PPR فولاد 2 - 1 Sepidrood Rasht بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 PPR زوب ئاهان 0 - 1 فولاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/11/17 PPR فولاد 1 - 0 Pars Jam Bushehr بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/10/17 PPR فولاد 1 - 1 سەیپا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 PPR ئیستیقلال 0 - 0 فولاد زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 PPR فولاد 1 - 1 Esteghlal Khuzestan بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/09/17 PPR سەنعات نەفت 0 - 1 فولاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/09/17 PPR فولاد 2 - 0 سێپەهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/05/17 ACL هیلال 2 - 1 Esteghlal Khuzestan بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 23/05/17 ACL Esteghlal Khuzestan 1 - 2 هیلال بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 09/05/17 ACL Esteghlal Khuzestan 1 - 1 جەزیرە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 04/05/17 PPR سابا قوم 1 - 2 Esteghlal Khuzestan بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان