پێناس

ناوی یەکەم
Myrat
پاشناو
Ýagşyýew
وڵات
تورکمانستان
ڕێکەوتی لە دایکبوون
12-01-92
تەمەن
26
وڵاتی لە دایکبوون
تورکمانستان
شوێنی یارییکردن
Attacker
Myrat Ýagşyýew

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 16/05/18 AFC Istiqlol 2 - 3 Altyn Asyr بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/05/18 AFC Altyn Asyr 5 - 0 Alay x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/04/18 AFC Altyn Asyr 1 - 0 Ahal بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/04/18 AFC Ahal 0 - 0 Altyn Asyr زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/03/18 ACQ بەحرەین 4 - 0 تورکمێنستان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 14/03/18 AFC Altyn Asyr 2 - 2 Istiqlol بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/03/18 AFC Alay 3 - 6 Altyn Asyr x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/11/17 ACQ تورکمێنستان 2 - 1 چینی تایپی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/10/17 ACQ تورکمێنستان 2 - 1 سینگاپور بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/09/17 ACQ سینگاپور 1 - 1 تورکمێنستان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/06/17 ACQ تورکمێنستان 1 - 2 بەحرەین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/05/17 AFC Istiqlol 1 - 0 Altyn Asyr بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/05/17 AFC Altyn Asyr 4 - 1 Alay x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/05/17 AFC Altyn Asyr 3 - 0 Dordoi Bishkek بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/04/17 AFC Dordoi Bishkek 0 - 2 Altyn Asyr بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 AFC Altyn Asyr 1 - 1 Istiqlol بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/03/17 ACQ چینی تایپی 1 - 3 تورکمێنستان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/03/17 AFC Alay 1 - 2 Altyn Asyr بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Ýokary Liga پاڵەوان 2x 2017, 2016

خولە گرنگەکان

Altyn Asyr پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
30
20
34
31
بەرگریکاران
تەمەن
26
27
26
23
31
31
23
24
26
ناوەڕاستکاران
تەمەن
25
27
22
29
19
30
21
هێرشبەران
تەمەن
25
30
22
20
26
ڕاهێنەر
تەمەن
42