پێناس

ناوی یەکەم
Martín José
پاشناو
Giménez
وڵات
ئەرجەنتین
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-08-91
تەمەن
26
وڵاتی لە دایکبوون
ئەرجەنتین
شوێنی یارییکردن
Attacker
Martín José Giménez

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017 Sol de América DIP 2198 27 24 3 6 0 7 6 0 0
2016/2017 یونیۆن سان فێلیپی PRB 169 2 2 0 1 0 0 1 0 0
2016/2017 ئاڕسیناڵ خپی 223 10 1 9 1 10 1 0 0 0
گشتیی 2590 39 27 12 8 10 8 7 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 16/11/17 DIP Sol de América 1 - 2 لیبێرتاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 DIP سپۆرتیڤۆ لوکوێنۆ 0 - 2 Sol de América بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 DIP Sol de América 3 - 1 Independiente FBC بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 DIP Rubio Ñú 1 - 2 Sol de América بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/10/17 DIP ئۆڵیمپیا 2 - 2 Sol de América بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 DIP Sol de América 2 - 1 Sportivo Trinidense بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/10/17 DIP ناسیۆنال ئاسونسیۆن 1 - 1 Sol de América بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 DIP General Díaz 4 - 1 Sol de América بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 27/07/17 COS Sol de América 1 - 3 پۆنتی پریتا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/07/17 DIP Sol de América 0 - 3 ئۆڵیمپیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/06/17 COS پۆنتی پریتا 1 - 0 Sol de América بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/06/17 DIP Sol de América 1 - 1 سپۆرتیڤۆ لوکوێنۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/06/17 DIP ئۆڵیمپیا 2 - 2 Sol de América بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/06/17 DIP Sol de América 0 - 0 General Díaz زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/06/17 DIP Sportivo Trinidense 2 - 2 Sol de América بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/06/17 COS Sol de América 7 - 1 Estudiantes Caracas بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 29/05/17 DIP لیبێرتاد 3 - 0 Sol de América بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 DIP Sol de América 0 - 0 ناسیۆنال ئاسونسیۆن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
16/02/17 San Felipe Sol América خواستن
01/01/17 Arsenal San Felipe نەزانراو
05/07/16 San Felipe Arsenal خواستن
01/01/16 San Felipe Def Unidos خواستن
01/07/15 Def Unidos San Felipe $30K

خولە گرنگەکان

Sol de América پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
20
21
28
28
بەرگریکاران
تەمەن
32
27
26
20
33
29
28
28
20
18
21
29
27
ناوەڕاستکاران
تەمەن
26
25
21
28
30
20
34
31
30
هێرشبەران
تەمەن
26
19
26
18
31
24
28
31
ڕاهێنەر
تەمەن
38