یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 08/12/18 3.L کایزەرسلاوتێرن 0 - 0 ڤورزبێرگەر کیکەرز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 REG کیکەرز ئۆفێنباخ 2 - 1 ئەستۆریا والدۆرف x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 2.B گرێوسەر فورس 3 - 2 ماگدێبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 2.B ئینگۆلستادت 1 - 1 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 2.B یان ڕێجێنسبورگ 1 - 1 یونیۆن بەرلین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 REG ماینز ٠٥ II 1 - 2 ئینتراخت ستادتایلنفۆرد x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 1 - 2 هاڵیشێر ئێف سی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 22/10/18 2.B دویسبورگ 0 - 1 سان پاولی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 3.L ڤێهێن ڤێیسبادێن 2 - 0 هاڵیشێر ئێف سی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 REG پیرماسێنس 1 - 3 ڤاڵدهۆف مانهایم x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 2.B دارمستادت ٩٨ 1 - 2 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 3.L مێپن 3 - 3 ئونتەرهاچین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 2.B کۆڵن 3 - 5 پادێربۆرن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 2.B ساندهاوسێن 0 - 0 یونیۆن بەرلین ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 REG Hessen Dreieich 0 - 1 کیکەرز ئۆفێنباخ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 DFB CfR Pforzheim 0 - 1 بایێر لیڤەرکوزن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 2.B ئینگۆلستادت 1 - 1 گرێوسەر فورس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 07/08/18 3.L کایزەرسلاوتێرن 1 - 2 پرێوسێن مونستەر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/08/18 REG فڕایبۆڕگ II 0 - 1 ساربورکێن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 3.L پادێربۆرن 3 - 0 ئونتەرهاچین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 REG TSV Steinbach 1 - 1 ئەستۆریا والدۆرف x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 REG فڕایبۆڕگ II 2 - 0 Röchling Völklingen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 3 - 2 فێردێر برێمن II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 3.L ئۆسنابروک 0 - 1 پرێوسێن مونستەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 3.L ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 1 - 3 کارڵسروهەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان