پێناس

ناوی یەکەم
Mathias
پاشناو
Antonsen Normann
وڵات
نۆرویج
ڕێکەوتی لە دایکبوون
28-05-96
تەمەن
22
وڵاتی لە دایکبوون
نۆرویج
شوێنی لە دایکبوون
Svolvær
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
179 سم
کێش
75 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Mathias Antonsen Normann

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 مۆڵ خپی 728 10 8 2 2 3 1 2 0 1
2017 مۆڵ خپی 360 5 4 1 1 1 0 2 0 0
2017 بۆدو / گلیمت 1.D 595 7 7 0 2 0 0 3 0 0
2016 بۆدو / گلیمت خپی 2277 27 26 1 6 1 0 7 0 0
گشتیی 3960 49 45 4 11 5 1 14 0 1

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 10/12/18 PL2 Brighton U23 0 - 1 Leicester City U23 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 26/11/18 PL2 Swansea City U23 2 - 3 Brighton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/11/18 FLT میڵتۆن کێینێس دۆنز 2 - 3 Brighton U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/11/18 PL2 Brighton U23 1 - 2 Everton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 PL2 Chelsea U23 2 - 3 Brighton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 22/10/18 PIC Brighton U23 2 - 0 Benfica U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 PL2 Brighton U23 2 - 1 Blackburn Rovers U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 09/10/18 FLT پێتربۆرۆ یونایتد P 2 - 2 P Brighton U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 01/10/18 PL2 Derby County U23 1 - 0 Brighton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/09/18 PIC Brighton U23 2 - 2 Everton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/09/18 PL2 Brighton U23 2 - 1 West Ham United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/08/18 PL2 Brighton U23 5 - 0 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/08/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 1 Brighton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 PL2 Brighton U23 0 - 0 Liverpool U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/06/18 ELI Kristiansund 1 - 0 مۆڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/05/18 ELI مۆڵ 3 - 1 ستارت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/05/18 ELI رانهێین 3 - 1 مۆڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 ELI مۆڵ 1 - 2 بۆدو / گلیمت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
خولی پلە یەکی نۆرویج پلەی دووەم 1x 2017

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
16/08/17 Brighton Molde خواستن
20/07/17 Bodø/Glimt Brighton نەزانراو

خولە گرنگەکان

Brighton U21 پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
20
18
28
بەرگریکاران
تەمەن
22
20
20
20
19
19
18
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
22
17
18
20
18
19
18
20
19
17
19
هێرشبەران
تەمەن
18
20
20
ڕاهێنەر
تەمەن
36