پێناس

ناوی یەکەم
Tim
پاشناو
Parker
وڵات
ئەمریکا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
23-02-93
تەمەن
24
وڵاتی لە دایکبوون
ئەمریکا
شوێنی لە دایکبوون
Hicksville
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
188 سم
کێش
88 کگ
Tim Parker

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017 وایتکاپس خوئ 3150 35 35 0 0 0 1 4 0 0
2016 وایتکاپس خوئ 2551 29 28 1 0 5 0 1 0 0
2015 Whitecaps II USL 586 7 7 0 1 0 0 2 0 0
2015 وایتکاپس خوئ 1442 17 16 1 0 13 0 2 0 0
گشتیی 7729 88 86 2 1 18 1 9 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 03/11/17 MLS سیاتێل ساوندێرس 2 - 0 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 30/10/17 MLS وایتکاپس 0 - 0 سیاتێل ساوندێرس زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/10/17 MLS وایتکاپس 5 - 0 ئێرسکواکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 MLS پۆڵاتلاند تیمبێرس 2 - 1 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/10/17 MLS وایتکاپس 1 - 1 ئێرسکواکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 MLS نیویۆرک رب. 3 - 0 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 MLS سپۆرتین کانساس ستی 0 - 1 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/09/17 MLS سیاتێل ساوندێرس 3 - 0 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 MLS وایتکاپس 2 - 1 کۆلۆرادۆ ڕاپیدس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 MLS وایتکاپس 2 - 2 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/09/17 MLS وایتکاپس 3 - 0 Minnesota United بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 MLS وایتکاپس 3 - 2 ڕیاڵ ساڵت لەیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/08/17 MLS وایتکاپس 1 - 1 سیاتێل ساوندێرس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 MLS وایتکاپس 2 - 1 هۆوستن داینامۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 MLS نیو ئینگلاند 1 - 0 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 MLS کۆلۆرادۆ ڕاپیدس 2 - 2 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 MLS دالاس 0 - 4 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/07/17 MLS وایتکاپس 1 - 2 پۆڵاتلاند تیمبێرس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

هەڵبژاردە
Olympics Intercontinental Play-offs پلەی دووەم 1x 2016 Rio de Janeiro
یانە ناوخۆییەکان
Canadian Championship پاڵەوان 1x 2015
پلەی دووەم 1x 2016

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
15/01/15 Brooklyn Whitecaps نەزانراو

خولە گرنگەکان

وایتکاپس پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
26
32
25
بەرگریکاران
تەمەن
30
33
24
27
23
24
23
29
27
ناوەڕاستکاران
تەمەن
25
33
21
17
31
27
32
25
25
36
27
28
25
24
هێرشبەران
تەمەن
27
25
30
24
ڕاهێنەر
تەمەن
41