پێناس

ناوی یەکەم
Tim
پاشناو
Sulmer
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
29-10-96
تەمەن
22
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Nürnberg
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
172 سم
Tim Sulmer

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Garching REG 234 6 2 4 1 4 0 1 1 0
2018/2019 ڤاکەر بورگهاوسن REG 2 1 0 1 0 6 0 0 0 0
2017/2018 ڤاکەر بورگهاوسن REG 1892 31 23 8 17 11 3 4 0 0
گشتیی 2128 38 25 13 18 21 3 5 1 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 29/09/18 REG بایرێوس 0 - 0 Garching زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 REG Garching 2 - 2 Schalding-Heining بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 REG ئیلەرتیسن 4 - 2 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/09/18 REG Garching 2 - 0 Pipinsried بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 REG ئینگۆلستاد 3 - 0 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/08/18 REG Eichstätt 3 - 1 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 REG Garching 3 - 1 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/08/18 REG ڤاکەر بورگهاوسن 1 - 0 بایرێوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 REG Schalding-Heining 0 - 1 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/07/18 REG ڤاکەر بورگهاوسن 2 - 0 ئیلەرتیسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/07/18 REG Pipinsried 1 - 2 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/07/18 REG ڤاکەر بورگهاوسن 2 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 REG ڤاکەر بورگهاوسن 1 - 1 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 REG بوخباخ 3 - 0 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 REG ڤاکەر بورگهاوسن 2 - 0 مێمینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 REG بایرێوس 0 - 2 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 09/04/18 REG بایێرن میونشن II 5 - 0 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 04/04/18 REG گریوسێر فۆڕس II 2 - 0 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
16/08/18 Burghausen Garching نەزانراو

خولە گرنگەکان

Garching پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
22
20
بەرگریکاران
تەمەن
20
19
22
21
24
26
22
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
23
25
31
25
23
20
27
19
20
هێرشبەران
تەمەن
26
19
27
22
ڕاهێنەر
تەمەن
45