پێناس

ناوی یەکەم
Amara
پاشناو
Condé
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
06-01-97
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Freiberg
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
173 سم
کێش
67 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Amara Condé

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 هۆڵستاین کیێل 2.B 16 3 0 3 0 13 0 0 0 0
2016/2017 ڤۆڵفسبۆرگ خپی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2016/2017 ۆڵفسبۆڕگ II REG 1629 24 20 4 8 5 0 0 0 0
گشتیی 1645 27 20 7 8 18 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 05/11/17 2.B هۆڵستاین کیێل 3 - 0 دینامۆ درێسدێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 2.B دارمستادت ٩٨ 1 - 1 هۆڵستاین کیێل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 DFB ماینز ٠٥ E 3 - 2 E هۆڵستاین کیێل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 2.B هۆڵستاین کیێل 2 - 1 ئاڕمینیا بیلێفیڵد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 2.B هێدینهایم 3 - 5 هۆڵستاین کیێل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 2.B هۆڵستاین کیێل 3 - 0 بۆخوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/09/17 2.B دویسبورگ 1 - 3 هۆڵستاین کیێل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 2.B هۆڵستاین کیێل 0 - 1 سان پاولی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/09/17 2.B ئێرزگێبریج 0 - 3 هۆڵستاین کیێل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 2.B هۆڵستاین کیێل 2 - 1 کایزەرسلاوتێرن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 2.B یان ڕێجێنسبورگ 1 - 2 هۆڵستاین کیێل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 2.B هۆڵستاین کیێل 3 - 1 گرێوسەر فورس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/08/17 DFB هۆڵستاین کیێل 2 - 1 ئینتراخت براونشڤایگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 04/08/17 2.B یونیۆن بەرلین 4 - 3 هۆڵستاین کیێل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 2.B هۆڵستاین کیێل 2 - 2 ساندهاوسێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/05/17 UWC زامبیا - خوار ٢٠ ساڵ E 4 - 3 E ئەڵمانیای ژێر ٢٠ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/05/17 UWC ئەڵمانیای ژێر ٢٠ ساڵ 3 - 2 Vanuatu U20 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 23/05/17 UWC مێکسیکۆی ژێر ٢٠ ساڵ 0 - 0 ئەڵمانیای ژێر ٢٠ ساڵ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/18 Holstein Wolfsburg نەزانراو
01/07/17 Wolfsburg Holstein خواستن

خولە گرنگەکان

هۆڵستاین کیێل پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
32
34
23
بەرگریکاران
تەمەن
27
31
29
31
21
23
30
20
31
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
27
24
22
25
21
26
25
33
24
30
25
هێرشبەران
تەمەن
17
25
23
19
21
ڕاهێنەر
تەمەن
43