پێناس

ناوی یەکەم
Kaylen
پاشناو
Hinds
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
28-01-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
London
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
179 سم
کێش
80 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Kaylen Hinds

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 گرێوسەر فورس 2.B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2017/2018 ڤۆڵفسبۆرگ خپی 90 1 1 0 0 4 0 0 0 0
2016/2017 ستێڤنەیج LET 443 13 4 9 3 12 0 0 0 0
گشتیی 533 14 5 9 3 16 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 05/11/17 BUN ڤۆڵفسبۆرگ 3 - 3 هێرتا بەرلین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 BUN بایێر لیڤەرکوزن 2 - 2 ڤۆڵفسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 BUN ڤۆڵفسبۆرگ 1 - 1 ماینز ٠٥ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/09/17 BUN بایێرن میونیش 2 - 2 ڤۆڵفسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 BUN ڤۆڵفسبۆرگ 0 - 3 بۆروسیا دۆرتموند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB ئینتراخت نۆردیستید 0 - 1 ڤۆڵفسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 LET ستێڤنەیج 0 - 1 مانسفیڵد تاون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/04/17 LET کارلیسلی یونایتد 1 - 1 ستێڤنەیج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/04/17 LET ستێڤنەیج 0 - 1 مۆرکامب بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 LET کۆلچێستەر یونایتد 4 - 0 ستێڤنەیج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 LET ستێڤنەیج 1 - 0 بارنێت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/03/17 LET کامبریج یونایتد 0 - 0 ستێڤنەیج زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 LET ستێڤنەیج 3 - 0 پۆرتسمۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/03/17 LET بلاکپوڵ 1 - 0 ستێڤنەیج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 LET لوتۆن تاون 0 - 2 ستێڤنەیج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 LET ستێڤنەیج 3 - 0 نۆتس کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/02/17 LET ستێڤنەیج 4 - 1 لێیتۆن ئۆریێنت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 LET کرێو ئالێکساندرا 1 - 2 ستێڤنەیج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/18 Greuther Fürth Wolfsburg نەزانراو
31/01/18 Wolfsburg Greuther Fürth خواستن
08/07/17 Arsenal Wolfsburg 1.5 ملیۆن یۆرۆ
07/07/17 Stevenage Arsenal نەزانراو
31/01/17 Arsenal Stevenage خواستن

خولە گرنگەکان

گرێوسەر فورس پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
28
22
20
27
بەرگریکاران
تەمەن
22
33
23
33
27
26
28
23
20
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
24
23
32
21
25
28
29
19
28
19
22
هێرشبەران
تەمەن
26
22
22
20
27
20
ڕاهێنەر
تەمەن
53