پێناس

ناوی یەکەم
Mattias
پاشناو
Käit
وڵات
ئیستوانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
29-06-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئیستوانیا
شوێنی لە دایکبوون
Tallinn
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
پێی یارییکردن
ڕاست
Mattias Käit

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ڕۆس کاونتی خپی 213 4 2 2 1 2 0 0 0 0
2017/2018 فوڵهام خپی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2013 FCI Levadia II ESA 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
گشتیی 213 4 2 2 1 4 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 07/04/18 PRE ڕۆس کاونتی 1 - 1 هیبێرنیان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/03/18 FRI جۆرجیا 2 - 0 ئێستوانیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 FRI ئاڕمێنیا 0 - 0 ئێستوانیا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 PRE سەینت جۆنستۆن 2 - 0 ڕۆس کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 PRE ڕۆس کاونتی 1 - 1 هیەرت ئۆف میدلۆتیان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 PRE دوندنی 1 - 4 ڕۆس کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 29/01/18 PL2 West Bromwich Albi… 2 - 1 Fulham U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/01/18 PL2 Middlesbrough U23 0 - 2 Fulham U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/01/18 PL2 Fulham U23 2 - 2 Reading U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 08/01/18 PL2 Aston Villa U23 1 - 3 Fulham U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/12/17 PL2 Fulham U23 1 - 1 Brighton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 FLT کراولێی تاون 1 - 3 Fulham U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 CHA فوڵهام 1 - 1 دێربی کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/11/17 FRI ماڵتا 0 - 3 ئێستوانیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/11/17 FRI فینلاند 3 - 0 ئێستوانیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/11/17 FLT چارڵتۆن ئاتلەتیک 3 - 2 Fulham U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 PL2 Fulham U23 2 - 1 Stoke City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/10/17 WQE ئێستوانیا 1 - 2 بۆسنیا و هێرزێگۆڤینا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Esiliiga A پاڵەوان 1x 2013

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/02/18 Fulham Ross خواستن
17/11/17 Fulham Fulham نەزانراو

خولە گرنگەکان

ڕۆس کاونتی پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
30
26
18
بەرگریکاران
تەمەن
33
32
23
24
19
23
28
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
24
23
29
32
17
32
19
20
22
30
29
هێرشبەران
تەمەن
28
26
27
29
20
29
25
ڕاهێنەر
تەمەن
33