یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 10/07/18 CLF ترانمێر ڕۆڤەرز 2 - 3 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/05/18 FRI مێکسیکۆ 0 - 0 وێڵز زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 CHA برێنتفۆرد 1 - 1 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 CHA هاڵ ستی 0 - 2 کاردیف ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 CHA بریستۆڵ ستی 5 - 5 هاڵ ستی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 CHA هاڵ ستی 0 - 1 شێفیڵد وێنزدەی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/04/18 CHA بەرتۆن ئالبیۆن 0 - 5 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 CHA هاڵ ستی 4 - 0 کوینز پارک ڕێنجەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 CHA هاڵ ستی 0 - 0 ئاستۆن ڤیلا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 26/03/18 CHC وێڵز 0 - 1 ئۆرۆگوای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 22/03/18 CHC کۆماری گەلی چین 0 - 6 وێڵز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 CHA بیرمینگهام ستی 3 - 0 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/03/18 CHA ئیپسویچ تاون 0 - 3 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 CHA هاڵ ستی 4 - 3 نۆرویچ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/03/18 CHA هاڵ ستی 1 - 2 میلواڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/02/18 FAC چێڵسی 4 - 0 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 CHA نۆتینگام فۆرێست 0 - 2 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 CHA پێرستۆن نۆرس ئیند 2 - 1 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 PL2 Liverpool U23 1 - 0 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/01/18 PL2 Manchester City U23 3 - 2 Liverpool U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/12/17 PIC Liverpool U23 3 - 0 PSV U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/12/17 PL2 Liverpool U23 1 - 3 Swansea City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 PL2 Sunderland U23 1 - 4 Liverpool U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/11/17 PIC Liverpool U23 0 - 1 Sparta Praha U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 PL2 Chelsea U23 1 - 3 Liverpool U23 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان