پێناس

ناوی یەکەم
Diogo Marques
پاشناو
Izata Pereira
وڵات
پۆرتوگال
ڕێکەوتی لە دایکبوون
06-01-97
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
پۆرتوگال
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Diogo Marques Izata Pereira

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ڤیلافرانکوێنسێ CDP 2255 30 27 3 13 0 1 7 0 0
2016/2017 ڤیلافرانکوێنسێ CDP 2521 31 29 2 9 0 1 11 0 0
گشتیی 4776 61 56 5 22 0 2 18 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 27/05/18 CPP ڤیلافرانکوێنسێ 1 - 1 فارێنسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/05/18 CPP فارێنسی 3 - 0 ڤیلافرانکوێنسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 CPP ڤیزێلا E 0 - 2 E ڤیلافرانکوێنسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 CPP ڤیلافرانکوێنسێ 0 - 1 ڤیزێلا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 CPP ڤیلافرانکوێنسێ 3 - 0 ئالکانێننسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 CPP پرایێنسی 0 - 0 ڤیلافرانکوێنسێ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 CPP ڤیلافرانکوێنسێ 3 - 0 Loures بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 CPP ڤیلافرانکوێنسێ 3 - 2 ١ی دیزێمبرۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/03/18 CPP کاڵداس 1 - 0 ڤیلافرانکوێنسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 CPP ڤیلافرانکوێنسێ 3 - 0 تۆرێنس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 CPP ڤیلافرانکوێنسێ 1 - 2 مافرا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 CPP ئێلیکتریکۆ 0 - 1 ڤیلافرانکوێنسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 CPP ڤیلافرانکوێنسێ 1 - 1 فاتیما بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 CPP ساکاڤێنێنسێ 0 - 0 ڤیلافرانکوێنسێ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 CPP ڤیلافرانکوێنسێ 3 - 1 سینترێنس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 CPP Coruchense 0 - 0 ڤیلافرانکوێنسێ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 CPP ڤیلافرانکوێنسێ 2 - 1 گوادالوپێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/01/18 CPP پێرۆ پینهێرۆ 0 - 1 ڤیلافرانکوێنسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ڤیلافرانکوێنسێ پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
38
22
21
بەرگریکاران
تەمەن
32
22
31
21
24
26
21
20
ناوەڕاستکاران
تەمەن
36
34
33
هێرشبەران
تەمەن
34
30
24
24
29
26
ڕاهێنەر
تەمەن
37