پێناس

ناوی یەکەم
Wout
پاشناو
Faes
وڵات
بەلجیکا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
03-04-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
بەلجیکا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Wout Faes

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ئێکسێلسیۆر خپی 180 2 2 0 0 0 0 1 0 0
2016/2017 هێرنێڤین خپی 638 8 7 1 2 7 0 0 0 0
2016/2017 ئاندەرلەخت FDA 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0
گشتیی 818 10 9 1 2 14 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 20/08/17 ERE ئێکسێلسیۆر 0 - 1 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 ERE ویلیام II 1 - 2 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 ERE ئوترێخت 2 - 1 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/05/17 ERE هێرنێڤین 1 - 3 ئوترێخت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 ERE هێرنێڤین 0 - 2 ئێن ئی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 ERE پی ئی سی زڤولێ 2 - 1 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/04/17 ERE هێرنێڤین 1 - 0 ویلیام II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/04/17 ERE ئایاکس 5 - 1 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 ERE ڤیتێسی 4 - 2 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 ERE هێرنێڤین 3 - 0 سپارتا ڕۆتێردام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 ERE هێراکلێس 4 - 1 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/03/17 UUC Belgium U19 0 - 1 Republic of Irelan… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/03/17 UUC Italy U19 1 - 1 Belgium U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/03/17 UUC Sweden U19 1 - 2 Belgium U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/03/17 ERE هێرنێڤین 1 - 2 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 ERE ئێکسێلسیۆر 4 - 1 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/03/17 ERE هێرنێڤین 2 - 2 گەو ئەهێد ئیگڵز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/02/17 ERE هێرنێڤین 1 - 2 ئالکمار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/18 Excelsior Anderlecht نەزانراو
12/07/17 Anderlecht Excelsior خواستن
31/01/17 Anderlecht Heerenveen خواستن

دوورکەوتووەکان

Description ڕێکەوتی دوورکەوتنەوە ڕێکەوتی گەڕانەوە
ڕاگیراوە (کارتی سوور) 13/02/17 02/03/17

خولە گرنگەکان

ئێکسێلسیۆر پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
27
21
18
بەرگریکاران
تەمەن
26
19
27
18
23
24
21
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
30
25
28
34
17
32
26
هێرشبەران
تەمەن
18
21
21
25
26
25
ڕاهێنەر
تەمەن
45