پێناس

ناوی یەکەم
Wout
پاشناو
Faes
وڵات
بەلجیکا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
03-04-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
بەلجیکا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
185 سم
کێش
84 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Wout Faes

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ئێکسێلسیۆر خپی 540 6 6 0 0 9 0 1 0 0
2016/2017 هێرنێڤین خپی 638 8 7 1 2 7 0 0 0 0
2016/2017 ئاندەرلەخت FDA 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0
گشتیی 1178 14 13 1 2 23 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 09/12/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 2 پی ئی سی زڤولێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 ERE برێدا 3 - 1 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 2 ئایندهۆڤن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 ERE ئوترێخت 3 - 1 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/11/17 UUC تورکیای ژێر ٢١ ساڵ 1 - 2 بەلجیکای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/11/17 UUC بەلجیکای ژێر ٢١ ساڵ 3 - 2 قوبرسی ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 0 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/10/17 ERE توێنتی 1 - 3 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 1 سپارتا ڕۆتێردام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 ERE دێن هاگ 1 - 2 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/10/17 UUC قوبرسی ژێر ٢١ ساڵ 0 - 2 بەلجیکای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/10/17 UUC بەلجیکای ژێر ٢١ ساڵ 1 - 1 سوێدی ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 ERE ئێکسێلسیۆر 0 - 2 ڤی ڤی ڤی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 ERE ئالکمار 0 - 2 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 KNB ئێکسێلسیۆر 1 - 2 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 2 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 ERE ئێکسێلسیۆر 0 - 3 ڤیتێسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/09/17 UUC بەلجیکای ژێر ٢١ ساڵ 0 - 0 تورکیای ژێر ٢١ ساڵ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/18 Excelsior Anderlecht نەزانراو
12/07/17 Anderlecht Excelsior خواستن
31/01/17 Anderlecht Heerenveen خواستن

دوورکەوتووەکان

Description ڕێکەوتی دوورکەوتنەوە ڕێکەوتی گەڕانەوە
ڕاگیراوە (کارتی سوور) 13/02/17 02/03/17

خولە گرنگەکان

ئێکسێلسیۆر پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
27
22
28
18
35
بەرگریکاران
تەمەن
26
22
19
27
18
24
24
24
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
30
25
28
35
17
32
26
27
هێرشبەران
تەمەن
18
21
21
25
26
ڕاهێنەر
تەمەن
46