پێناس

ناوی یەکەم
Wout
پاشناو
Faes
وڵات
بەلجیکا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
03-04-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
بەلجیکا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
185 سم
کێش
84 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Wout Faes

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ئێکسێلسیۆر خپی 983 12 11 1 1 13 0 1 0 0
2016/2017 هێرنێڤین خپی 638 8 7 1 2 7 0 0 0 0
2016/2017 ئاندەرلەخت FDA 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0
گشتیی 1621 20 18 2 3 27 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 17/02/18 ERE ڤیتێسی 1 - 2 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 ERE ئێکسێلسیۆر 0 - 0 برێدا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/02/18 ERE ئایندهۆڤن 1 - 0 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 ERE ئێکسێلسیۆر 2 - 2 ئوترێخت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 ERE ڕۆدا جەی سی 2 - 1 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 ERE سپارتا ڕۆتێردام 2 - 3 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/12/17 ERE ئێکسێلسیۆر 0 - 0 توێنتی زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 ERE ئێکسێلسیۆر 2 - 0 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/12/17 ERE ئایاکس 3 - 1 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 2 پی ئی سی زڤولێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 ERE برێدا 3 - 1 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 2 ئایندهۆڤن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 ERE ئوترێخت 3 - 1 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/11/17 UUC تورکیای ژێر ٢١ ساڵ 1 - 2 بەلجیکای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/11/17 UUC بەلجیکای ژێر ٢١ ساڵ 3 - 2 قوبرسی ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 0 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/10/17 ERE توێنتی 1 - 3 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 1 سپارتا ڕۆتێردام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/18 Excelsior Anderlecht نەزانراو
12/07/17 Anderlecht Excelsior خواستن
31/01/17 Anderlecht Heerenveen خواستن

دوورکەوتووەکان

Description ڕێکەوتی دوورکەوتنەوە ڕێکەوتی گەڕانەوە
ڕاگیراوە (کارتی سوور) 13/02/17 02/03/17

خولە گرنگەکان

ئێکسێلسیۆر پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
27
22
28
18
35
بەرگریکاران
تەمەن
27
23
19
28
18
24
24
24
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
30
25
28
35
18
32
26
27
هێرشبەران
تەمەن
18
21
21
25
20
26
ڕاهێنەر
تەمەن
46