پێناس

ناوی یەکەم
Mustafa Mohammed Maan
پاشناو
Al Ezirej
وڵات
عێراق
ڕێکەوتی لە دایکبوون
15-01-97
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
عێراق
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Mustafa Mohammed Maan Al Ezirej

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 قوە جەوییە خوع ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2017/2018 قوە جەوییە خوع ? 0 ? ? ? ? 2 ? ? ?
گشتیی 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 27/10/18 AFC قوە جەوییە 2 - 0 Altyn Asyr بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/10/18 AFC قوە جەوییە 3 - 1 Al Jazeera بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/09/18 AFC Al Jazeera 0 - 1 قوە جەوییە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 09/07/18 IRL قوە جەوییە 5 - 0 Al Hussein بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/05/18 AFC ئەحەد 2 - 2 قوە جەوییە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/05/18 AFC قوە جەوییە 3 - 1 ئەحەد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/04/18 AFC قوە جەوییە 2 - 0 ئەلسوایق بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 IRL تەڵەبە 0 - 4 قوە جەوییە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 AFC قوە جەوییە 1 - 1 Malkiya بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/04/18 AFC Al Jazeera 1 - 1 قوە جەوییە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/03/18 AFC Malkiya 3 - 4 قوە جەوییە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 26/02/18 AFC ئەلسوایق 0 - 1 قوە جەوییە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/02/18 AFC قوە جەوییە 2 - 2 Al Jazeera بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/10/16 AUC Iraq U19 P 2 - 2 P Saudi Arabia U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/10/16 AUC Iraq U19 0 - 0 Vietnam U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/10/16 AUC Iraq U19 4 - 0 Korea DPR U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/10/16 AUC UAE U19 0 - 1 Iraq U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/10/13 UWC نێجیریا -خوار ١٧ ساڵ 5 - 0 Iraq U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
خولی عێراق پلەی دووەم 1x 2017/2018
نێودەوڵەتییەکان لەگەڵ یانە
جامی یەکێتی ئاسیا پاڵەوان 1x 2018

خولە گرنگەکان