یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 11/11/18 PRL دینامۆ کیێڤ 4 - 0 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 PRL لیچیڤێتس 1 - 0 ئاڕسیناڵ کیێڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 PRL Desna 2 - 0 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 PRL لیچیڤێتس 3 - 2 زۆریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/10/18 UUC هۆڵاندای ژێر ٢١ ساڵ 3 - 0 ئۆکرانیای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/10/18 UUC ئۆکرانیای ژێر ٢١ ساڵ 3 - 1 سکۆتلاندی ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 PRL لیچیڤێتس 1 - 1 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 PRL چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 0 - 1 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 PRL لیچیڤێتس 0 - 2 دینامۆ کیێڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 PRL لیچیڤێتس 1 - 0 ئۆلیکساندریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 PRL لیچیڤێتس 2 - 2 لڤیڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 PRL ڤۆرسکلا 2 - 1 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/08/18 UEL بۆردۆ 2 - 1 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/08/18 UEL لیچیڤێتس 1 - 3 بۆردۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 PRL ئاڕسیناڵ کیێڤ 1 - 2 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 02/08/18 UEL لیچیڤێتس E 2 - 1 E یۆرگاردێنس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 PRL لیچیڤێتس 1 - 4 Desna بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 UEL یۆرگاردێنس 1 - 1 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/07/18 PRL زۆریا 2 - 1 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/07/18 CLF بێشکتاش 0 - 0 شاختار دۆنێستک زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/05/18 PRL Veres 1 - 1 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 04/05/18 PRL دینامۆ کیێڤ 1 - 1 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 PRL زۆریا 3 - 1 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 PRL لیچیڤێتس 2 - 0 Veres بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 PRL ڤۆرسکلا 1 - 0 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان