یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 26/08/18 PRL لیچیڤێتس 2 - 2 لڤیڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 PRL ڤۆرسکلا 2 - 1 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/08/18 UEL بۆردۆ 2 - 1 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/08/18 UEL لیچیڤێتس 1 - 3 بۆردۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 PRL ئاڕسیناڵ کیێڤ 1 - 2 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 02/08/18 UEL لیچیڤێتس E 2 - 1 E یۆرگاردێنس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 PRL لیچیڤێتس 1 - 4 Desna بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 UEL یۆرگاردێنس 1 - 1 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/07/18 PRL زۆریا 2 - 1 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/07/18 CLF بێشکتاش 0 - 0 شاختار دۆنێستک زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/05/18 PRL Veres 1 - 1 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 04/05/18 PRL دینامۆ کیێڤ 1 - 1 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 PRL زۆریا 3 - 1 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 PRL لیچیڤێتس 2 - 0 Veres بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 PRL ڤۆرسکلا 1 - 0 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 PRL لیچیڤێتس 2 - 3 دینامۆ کیێڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/03/18 UUC ئینگلتەرای ژێر ٢١ ساڵ 2 - 1 ئۆکرانیای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 PRL لیچیڤێتس 0 - 0 زۆریا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 PRL لیچیڤێتس 1 - 0 Olimpik Donetsk بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 PRL ئۆلیکساندریا 1 - 0 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 PRL زیرکا 0 - 3 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 PRL شاختار دۆنێستک 2 - 0 Veres بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/11/17 UUC سکۆتلاندی ژێر ٢١ ساڵ 0 - 2 ئۆکرانیای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/11/17 UUC ئۆکرانیای ژێر ٢١ ساڵ 0 - 2 ئینگلتەرای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 PRL شاختار دۆنێستک 1 - 1 Stal Kamianske بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان