پێناس

ناوی یەکەم
Sylvanus
پاشناو
Nimely
وڵات
لیبێریا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
04-09-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
لیبێریا
شوێنی لە دایکبوون
Monrovia
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
177 سم
کێش
73 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Sylvanus Nimely

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 Spartak Moskva II FNL 307 9 2 7 1 7 0 2 0 0
2017/2018 سپارتاک مۆسکۆ خپی 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
2016/2017 Spartak Moskva II FNL 443 11 3 8 2 9 1 1 0 0
2016/2017 سپارتاک مۆسکۆ خپی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 750 20 5 15 3 18 1 3 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 24/09/17 FNL Spartak Moskva II 0 - 1 خیمکی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 PRL سپارتاک مۆسکۆ 2 - 2 ئانژی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 FNL تۆم تۆمسک 1 - 2 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/09/17 FNL Spartak Moskva II 1 - 3 لوچ ڤلادیڤۆستۆک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 FNL کوبان کراسنۆدار 2 - 3 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 FNL Spartak Moskva II 2 - 2 ڕۆتۆ ڤۆلگۆگڕاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 10/08/17 FNL Spartak Moskva II 3 - 1 Zenit II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 FNL Spartak Moskva II 1 - 2 یێنیسێی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 01/08/17 FNL Spartak Moskva II 0 - 2 Baltika بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/07/17 FNL Avangard Kursk 1 - 1 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/07/17 PRL دینامۆ مۆسکۆ 2 - 2 سپارتاک مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/07/17 SUC سپارتاک مۆسکۆ E 2 - 1 E لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 FNL سیبیر 2 - 1 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 FNL Spartak Moskva II 4 - 0 خیمکی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 10/05/17 FNL سکا ئینێرجیا 3 - 0 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 FNL Spartak Moskva II 1 - 2 Tambov بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 FNL Tosno 1 - 1 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 FNL Neftekhimik 0 - 1 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
خولی پلە یەکی ڕووسیا پاڵەوان 1x 2016/2017
Super Cup پاڵەوان 1x 2017/2018

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
24/02/17 Karviná Spartak M نەزانراو

خولە گرنگەکان