یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 18/09/18 CHA دێربی کاونتی 0 - 0 بلاکبێرن ڕۆڤەرز زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 CHA ڕۆسێرهام یونایتد 1 - 0 دێربی کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/09/18 UUC لاتڤیای ژێر ٢١ ساڵ 1 - 2 ئینگلتەرای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 CHA هاڵ ستی 1 - 2 دێربی کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/08/18 LEC هاڵ ستی 0 - 4 دێربی کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 CHA دێربی کاونتی 2 - 0 پێرستۆن نۆرس ئیند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/08/18 CHA دێربی کاونتی 2 - 0 ئیپسویچ تاون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 CHA میلواڵ 2 - 1 دێربی کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/08/18 LEC ئۆڵدهام ئاتلەتیک 0 - 2 دێربی کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 CHA دێربی کاونتی 1 - 4 لیدز یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 23/07/18 CLF پێرس گلۆری 0 - 1 چێڵسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/06/18 WYF مەکسیکۆ ژێر ٢١ ساڵ 1 - 2 ئینگلتەرای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/06/18 WYF سکۆتلاندی ژێر ٢١ ساڵ 1 - 3 ئینگلتەرای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/06/18 WYF ئینگلتەرای ژێر ٢١ ساڵ 4 - 0 Qatar U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/05/18 WYF مەکسیکۆ ژێر ٢١ ساڵ 0 - 0 ئینگلتەرای ژێر ٢١ ساڵ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/05/18 WYF ئینگلتەرای ژێر ٢١ ساڵ 2 - 1 چین - خوار ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 CHA برێنتفۆرد 1 - 1 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 CHA هاڵ ستی 0 - 2 کاردیف ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 CHA بریستۆڵ ستی 5 - 5 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 CHA هاڵ ستی 0 - 1 شێفیڵد وێنزدەی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/04/18 CHA بەرتۆن ئالبیۆن 0 - 5 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 CHA هاڵ ستی 4 - 0 کوینز پارک ڕێنجەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/04/18 CHA وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 2 - 2 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 CHA هاڵ ستی 0 - 0 ئاستۆن ڤیلا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 CHA بیرمینگهام ستی 3 - 0 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان