پێناس

ناوی یەکەم
Kwang-Hyok
پاشناو
Rim
وڵات
کۆماری دیموکراتی گەلی کۆریا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
05-08-92
تەمەن
25
وڵاتی لە دایکبوون
کۆماری دیموکراتی گەلی کۆریا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
176 سم
کێش
65 کگ
Kwang-Hyok Rim

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 31/05/17 AFC Kigwancha 7 - 0 Erchim x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/05/17 AFC Kigwancha 2 - 2 April 25 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/04/17 AFC April 25 1 - 1 Kigwancha بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 AFC Erchim 0 - 3 Kigwancha بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 02/10/14 AGM کۆریایی باکوور ژێ… E 0 - 1 E کۆماری کۆریا ژێر ٢… زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/09/14 AGM Iraq U23 E 0 - 1 E کۆریایی باکوور ژێ… زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/09/14 AGM کۆریایی باکوور ژێ… 1 - 0 ئیماڕات ژێر ٢٣ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/09/14 AGM کۆریایی باکوور ژێ… 4 - 1 Indonesia U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 18/09/14 AGM پاکیستان ژێر ٢٣ ساڵ 0 - 2 کۆریایی باکوور ژێ… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 15/09/14 AGM کۆریایی باکوور ژێ… 3 - 0 China PR U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/06/13 FRI قەتەر 0 - 0 کۆماری گەلی کۆریا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

هەڵبژاردە
یارییەکانی ئاسیا پلەی دووەم 1x 2014 Korea Republic

خولە گرنگەکان

Kigwancha پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
25
27
25
بەرگریکاران
تەمەن
19
19
19
21
29
23
23
26
25
20
26
ناوەڕاستکاران
تەمەن
23
22
19
23
22
29
19
25
29
هێرشبەران
تەمەن
29
23
22
ڕاهێنەر
تەمەن
57