پێناس

ناوی یەکەم
Cole
پاشناو
Seiler
وڵات
ئەمریکا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
05-02-94
تەمەن
24
وڵاتی لە دایکبوون
ئەمریکا
شوێنی لە دایکبوون
Anderson
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
185 سم
کێش
82 کگ
Cole Seiler

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 Sacramento Rep… USL 900 18 9 9 4 19 0 4 1 0
2017 Whitecaps II USL 2230 25 25 0 1 0 0 1 0 0
2017 وایتکاپس خوئ 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0
2016 Whitecaps II USL 1486 17 17 0 1 0 0 1 0 0
2016 وایتکاپس خوئ 180 2 2 0 0 11 0 0 0 0
گشتیی 4796 62 53 9 6 33 0 6 1 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 07/10/18 USL LA Galaxy II 1 - 2 Sacramento Republic بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 04/10/18 USL Sacramento Republic 3 - 1 Swope Park Rangers بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 USL Sacramento Republic 1 - 0 Portland Timbers II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/09/18 USL OKC Energy 0 - 0 Sacramento Republic زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/09/18 USL Tulsa Roughnecks 1 - 4 Sacramento Republic بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/09/18 USL Sacramento Republic 3 - 0 Seattle Sounders II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 USL Reno 1868 1 - 2 Sacramento Republic بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 USL Sacramento Republic 1 - 4 LA Galaxy II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/08/18 USL Saint Louis 2 - 1 Sacramento Republic بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 USL Sacramento Republic 2 - 1 Rio Grande Valley بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 USL Sacramento Republic 1 - 0 Fresno FC بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/07/18 USL Sacramento Republic 1 - 1 OKC Energy بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/07/18 USL Colorado Springs 0 - 1 Sacramento Republic بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/07/18 USL Swope Park Rangers 1 - 3 Sacramento Republic بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/07/18 USL Sacramento Republic 0 - 0 Real Monarchs زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/07/18 USL Fresno FC 2 - 0 Sacramento Republic بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/06/18 UOC Sacramento Republic E 2 - 1 E سیاتێل ساوندێرس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/06/18 USL Sacramento Republic 1 - 0 Orange County SC بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Canadian Championship پلەی دووەم 1x 2016

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
25/01/18 Whitecaps Sacramento بێ بەرامبەر

خولە گرنگەکان

Sacramento Republic پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
26
27
بەرگریکاران
تەمەن
22
30
27
27
22
24
24
24
24
ناوەڕاستکاران
تەمەن
24
21
17
32
24
23
هێرشبەران
تەمەن
25
17
26
17
25
24
26
16
ڕاهێنەر
تەمەن
44