پێناس

ناوی یەکەم
Cole
پاشناو
Seiler
وڵات
ئەمریکا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
05-02-94
تەمەن
23
وڵاتی لە دایکبوون
ئەمریکا
شوێنی لە دایکبوون
Anderson
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
185 سم
کێش
82 کگ
Cole Seiler

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017 Whitecaps II USL 2230 25 25 0 1 0 0 1 0 0
2017 وایتکاپس خوئ 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0
2016 Whitecaps II USL 1486 17 17 0 1 0 0 1 0 0
2016 وایتکاپس خوئ 180 2 2 0 0 11 0 0 0 0
گشتیی 3896 44 44 0 2 14 0 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 14/10/17 USL Whitecaps II 3 - 4 Orange County بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/10/17 USL Real Monarchs 1 - 1 Whitecaps II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 USL Whitecaps II 0 - 1 Portland Timbers II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 25/09/17 USL Whitecaps II 0 - 4 Phoenix Rising بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 18/09/17 USL Whitecaps II 1 - 2 Orange County بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/09/17 USL OKC Energy 0 - 0 Whitecaps II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/09/17 USL Whitecaps II 1 - 3 Tulsa Roughnecks بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 28/08/17 USL Whitecaps II 2 - 1 LA Galaxy II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/08/17 USL San Antonio 1 - 0 Whitecaps II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 USL Rio Grande Valley 1 - 1 Whitecaps II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 14/08/17 USL Seattle Sounders II 3 - 0 Whitecaps II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 USL Sacramento Republic 1 - 0 Whitecaps II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/08/17 USL Whitecaps II 3 - 3 Rio Grande Valley بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 USL Orange County 1 - 0 Whitecaps II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/07/17 USL Whitecaps II 1 - 1 Reno 1868 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/07/17 USL Whitecaps II 0 - 1 Swope Park Rangers بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/07/17 USL Colorado Springs 2 - 2 Whitecaps II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/06/17 MLS Minnesota United 2 - 2 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Canadian Championship پلەی دووەم 1x 2016

خولە گرنگەکان

وایتکاپس پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
26
32
25
بەرگریکاران
تەمەن
30
33
24
27
23
24
23
29
27
ناوەڕاستکاران
تەمەن
25
33
21
17
31
27
32
26
25
36
27
28
25
24
هێرشبەران
تەمەن
27
25
30
24
ڕاهێنەر
تەمەن
41