پێناس

ناوی یەکەم
Youssef
پاشناو
Chaib
وڵات
نۆرویج
وڵاتی لە دایکبوون
نۆرویج
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Youssef Chaib

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 فرێدریکستاد 2.D 215 14 1 13 1 13 0 0 0 0
2014 فرێدریکستاد 1.D 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
گشتیی 215 14 1 13 1 17 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 15/07/18 2.D ئاسکەر 3 - 2 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/07/18 2.D ئاڵتا 1 - 3 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/07/18 2.D فرێدریکستاد 1 - 1 Grorud بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/06/18 2.D Stabæk II 1 - 2 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/06/18 2.D فرێدریکستاد 6 - 0 نیبێرگسوند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/06/18 2.D Elverum 1 - 1 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/06/18 2.D فرێدریکستاد 1 - 1 ڕاوفۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/05/18 2.D Fram 1 - 2 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/05/18 2.D فرێدریکستاد 2 - 0 Odd II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/05/18 2.D هۆنێفۆس 1 - 1 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 2.D فرێدریکستاد 0 - 1 Mjølner بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 2.D بیاروم 1 - 1 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 2.D مۆس 0 - 2 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 2.D فرێدریکستاد 1 - 0 ئاسکەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 28/07/14 1.D فرێدریکستاد 2 - 1 Kristiansund بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 09/06/14 1.D بیاروم 1 - 0 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/06/14 1.D فرێدریکستاد 5 - 0 هۆنێفۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/05/14 1.D سترۆمین 0 - 2 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

فرێدریکستاد پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
22
19
بەرگریکاران
تەمەن
23
21
19
30
18
24
17
23
ناوەڕاستکاران
تەمەن
18
23
22
17
29
23
هێرشبەران
تەمەن
25
28
29
ڕاهێنەر
تەمەن
58