پێناس

ناوی یەکەم
Youssef
پاشناو
Chaib
وڵات
نۆرویج
وڵاتی لە دایکبوون
نۆرویج
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Youssef Chaib

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 فرێدریکستاد 2.D 391 22 1 21 1 24 1 0 0 0
2014 فرێدریکستاد 1.D 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
گشتیی 391 22 1 21 1 28 1 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 20/10/18 2.D Grorud 0 - 0 فرێدریکستاد زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/10/18 2.D فرێدریکستاد 5 - 0 Stabæk II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 2.D نیبێرگسوند 0 - 2 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 2.D فرێدریکستاد 0 - 3 Elverum بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 2.D ڕاوفۆس 3 - 1 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 2.D فرێدریکستاد 1 - 1 Fram بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/09/18 2.D Odd II 2 - 3 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 2.D فرێدریکستاد 3 - 1 هۆنێفۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 2.D Mjølner 2 - 3 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 2.D فرێدریکستاد 3 - 0 بیاروم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 2.D فرێدریکستاد 3 - 0 مۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/07/18 2.D ئاسکەر 3 - 2 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/07/18 2.D ئاڵتا 1 - 3 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/07/18 2.D فرێدریکستاد 1 - 1 Grorud بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/06/18 2.D Stabæk II 1 - 2 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/06/18 2.D فرێدریکستاد 6 - 0 نیبێرگسوند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/06/18 2.D Elverum 1 - 1 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/06/18 2.D فرێدریکستاد 1 - 1 ڕاوفۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

فرێدریکستاد پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
22
19
بەرگریکاران
تەمەن
21
19
23
30
18
24
18
23
ناوەڕاستکاران
تەمەن
18
23
22
29
17
29
29
23
هێرشبەران
تەمەن
28
26
29
ڕاهێنەر
تەمەن
58