پێناس

ناوی یەکەم
Youssef
پاشناو
Chaib
وڵات
نۆرویج
وڵاتی لە دایکبوون
نۆرویج
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Youssef Chaib

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 فرێدریکستاد 2.D 543 25 2 23 1 26 1 0 0 0
2014 فرێدریکستاد 1.D 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
گشتیی 543 25 2 23 1 30 1 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 10/11/18 2.D فرێدریکستاد 1 - 1 کفوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 2.D کفوم 3 - 0 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 2.D فرێدریکستاد 4 - 1 ئاڵتا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 2.D Grorud 0 - 0 فرێدریکستاد زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/10/18 2.D فرێدریکستاد 5 - 0 Stabæk II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 2.D نیبێرگسوند 0 - 2 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 2.D فرێدریکستاد 0 - 3 Elverum بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 2.D ڕاوفۆس 3 - 1 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 2.D فرێدریکستاد 1 - 1 Fram بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/09/18 2.D Odd II 2 - 3 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 2.D فرێدریکستاد 3 - 1 هۆنێفۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 2.D Mjølner 2 - 3 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 2.D فرێدریکستاد 3 - 0 بیاروم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 2.D فرێدریکستاد 3 - 0 مۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/07/18 2.D ئاسکەر 3 - 2 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/07/18 2.D ئاڵتا 1 - 3 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/07/18 2.D فرێدریکستاد 1 - 1 Grorud بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/06/18 2.D Stabæk II 1 - 2 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان