پێناس

ناوی یەکەم
Justin
پاشناو
Möbius
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
21-04-97
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Berlin
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
177 سم
کێش
73 کگ
پێی یارییکردن
Both
Justin Möbius

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ڤۆڵفسبۆرگ خپی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2017/2018 ۆڵفسبۆڕگ II REG 1216 15 15 0 11 1 1 0 0 0
2016/2017 ڤۆڵفسبۆرگ خپی 46 2 0 2 0 6 0 0 0 0
2016/2017 ۆڵفسبۆڕگ II REG 1808 22 21 1 10 1 6 0 0 0
گشتیی 3070 39 36 3 21 8 7 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 17/02/18 REG ۆڵفسبۆڕگ II 2 - 1 Eutiner SV بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 REG ۆڵفسبۆڕگ II 0 - 0 Germania Egestorf زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 REG ۆڵفسبۆڕگ II 3 - 0 بۆروسیا هیڵدیشێیم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/12/17 REG Jeddeloh 1 - 2 ۆڵفسبۆڕگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 PIC Dinamo Zagreb U23 3 - 2 ۆڵفسبۆڕگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 REG Germania Egestorf 0 - 2 ۆڵفسبۆڕگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/11/17 REG ئینتراخت نۆردیستید 2 - 0 ۆڵفسبۆڕگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 REG ۆڵفسبۆڕگ II 6 - 1 ئاڵتۆنا ٩٣ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 PIC Everton U23 1 - 3 ۆڵفسبۆڕگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 REG شوارز-ڤیب رێهدین 0 - 3 ۆڵفسبۆڕگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 REG ۆڵفسبۆڕگ II 2 - 1 ئۆلدێنبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 REG لێس ئێس کەی هانسا 2 - 0 ۆڵفسبۆڕگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 REG ۆڵفسبۆڕگ II 2 - 0 هاڤێلسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 REG هامبورگێر ئێس ڤی II 0 - 0 ۆڵفسبۆڕگ II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 REG هانۆڤێر ٩٦ II 0 - 0 ۆڵفسبۆڕگ II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 REG ۆڵفسبۆڕگ II 1 - 0 سانت پاولی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 REG ۆڵفسبۆڕگ II 0 - 1 لوبێک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/08/17 REG درۆچتیرسین/ئاسیل 1 - 1 ۆڵفسبۆڕگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان