پێناس

ناوی یەکەم
Vladislav
پاشناو
Obraztsov
وڵات
ئۆکرانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
03-09-94
تەمەن
24
وڵاتی لە دایکبوون
ئۆکرانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Vladislav Obraztsov

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Minai DRL 418 6 5 1 3 0 0 0 0 0
2014 دنێپر مۆگیلێڤ PRL 944 14 10 4 2 7 0 1 0 0
گشتیی 1362 20 15 5 5 7 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 30/09/18 DRL Minai 1 - 0 Podillya Khmelnytskyi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 CUP Minai 3 - 1 Mykolaiv بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 DRL Minai 2 - 0 Kalush بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 DRL Minai 3 - 0 Bukovyna بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 DRL Nyva Vinnytsya 0 - 0 Minai زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 DRL Veres Rivne 2 - 1 Minai بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/08/18 CUP Minai 3 - 1 Prykarpattia بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 DRL Minai 3 - 1 Cherkashchyna-Akad… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/07/18 CUP Veres Rivne P 1 - 1 P Minai بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/12/14 PL1 دنێپر مۆگیلێڤ 1 - 1 Vitebsk بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/12/14 PL1 Vitebsk 2 - 0 دنێپر مۆگیلێڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/11/14 PRL دنێپر مۆگیلێڤ 1 - 1 Slutsk بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/11/14 PRL بێلشینا 1 - 1 دنێپر مۆگیلێڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/11/14 PRL دنێپر مۆگیلێڤ 0 - 2 مینسک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/11/14 PRL دینامۆ برێست 1 - 1 دنێپر مۆگیلێڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/10/14 PRL دنێپر مۆگیلێڤ 1 - 1 نێمان گرۆدنۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/10/14 PRL Slutsk 2 - 0 دنێپر مۆگیلێڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 13/10/14 CUP دنێپر مۆگیلێڤ 0 - 1 دینامۆ مینسک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Minai پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
40
22
21
بەرگریکاران
تەمەن
22
32
20
33
20
33
25
23
ناوەڕاستکاران
تەمەن
23
27
25
34
24
26
20
21
هێرشبەران
تەمەن
18
34
22
ڕاهێنەر
تەمەن
51