پێناس

ناوی یەکەم
Adam
پاشناو
Phillips
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
15-01-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
Garstang
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
180 سم
کێش
76 کگ
Adam Phillips

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 نۆرویچ ستی خپی ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2018/2019 هامیڵتۆن ئەکاد… خپی 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
2017/2018 کامبریج یونایتد LET 265 4 4 0 4 5 0 1 0 0
2017/2018 نۆرویچ ستی خپی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
گشتیی 265 4 4 0 4 8 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 21/09/18 PL2 Norwich City U23 2 - 1 Newcastle United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 PL2 Sunderland U23 1 - 1 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/08/18 CHC Hamilton Academica… 4 - 1 Clyde بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 PRE مەزەروێڵ 0 - 1 هامیڵتۆن ئەکادێمیکاڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 PRE هامیڵتۆن ئەکادێمیکاڵ 1 - 4 هیەرت ئۆف میدلۆتیان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/07/18 LEC هامیڵتۆن ئەکادێمیکاڵ P 1 - 1 P Airdrieonians بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/07/18 LEC بێرویک ڕێنجەرز 0 - 4 هامیڵتۆن ئەکادێمیکاڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/07/18 LEC هامیڵتۆن ئەکادێمیکاڵ P 0 - 0 P لیڤینگستۆن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 23/04/18 PL2 Aston Villa U23 0 - 1 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 PL2 Norwich City U23 2 - 1 Wolves U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 LET کارلیسلی یونایتد 1 - 1 کامبریج یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/03/18 PL2 Southampton U23 2 - 1 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/03/18 PL2 Norwich City U23 0 - 3 Fulham U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 LET ئاکرینگتۆن 1 - 0 کامبریج یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/02/18 LET کامبریج یونایتد 1 - 0 نۆتس کاونتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/02/18 LET چێستەرفیڵد 2 - 3 کامبریج یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/02/18 LET کامبریج یونایتد 0 - 0 لینکۆڵن ستی زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 LET یۆڤیڵ تاون 2 - 0 کامبریج یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/09/18 Hamilton Norwich نەزانراو
13/07/18 Norwich Hamilton خواستن
01/07/18 Cambridge Utd Norwich نەزانراو
03/01/18 Norwich Cambridge Utd خواستن
28/07/17 Liverpool Norwich نەزانراو

خولە گرنگەکان