پێناس

ناوی یەکەم
Johannes
پاشناو
Dörfler
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
23-08-96
تەمەن
22
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
186 سم
پێی یارییکردن
ڕاست
Johannes Dörfler

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ئوردینێن 3.L 633 17 3 14 2 16 1 5 1 0
2017/2018 ئوردینێن REG 586 16 5 11 4 16 2 2 0 0
گشتیی 1219 33 8 25 6 32 3 7 1 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 09/02/19 3.L ئوردینێن 1 - 1 ١٨٦٠ میونیش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 3.L مێپن 3 - 2 ئوردینێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/01/19 3.L ئوردینێن 0 - 3 ڤورزبێرگەر کیکەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/12/18 3.L ڤێهێن ڤێیسبادێن 0 - 2 ئوردینێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/12/18 3.L ئوردینێن 2 - 1 هانسا ڕۆستۆک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 3.L ئینێرجی کۆتبوس 0 - 2 ئوردینێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 3.L ئوردینێن 2 - 0 ئالێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 3.L ئینتراخت براونشڤایگ 0 - 2 ئوردینێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/11/18 3.L ئۆسنابروک 2 - 1 ئوردینێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 3.L ئوردینێن 0 - 2 سپۆڕتفریوندێ لۆتێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 3.L کایزەرسلاوتێرن 2 - 0 ئوردینێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 3.L ئوردینێن 2 - 1 کارڵ زێیس جێنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 3.L ئوردینێن 1 - 2 زویکاو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 3.L کارڵسروهەر 2 - 0 ئوردینێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 3.L ئوردینێن 2 - 1 هاڵیشێر ئێف سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 3.L پرێوسێن مونستەر 0 - 1 ئوردینێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/08/18 3.L ئوردینێن 3 - 2 مێپن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 0 - 2 ئوردینێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ئوردینێن پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
23
21
28
بەرگریکاران
تەمەن
30
26
30
28
22
33
31
30
ناوەڕاستکاران
تەمەن
31
29
30
27
27
26
30
24
23
30
22
28
19
هێرشبەران
تەمەن
28
22
25
24
ڕاهێنەر
تەمەن
60