پێناس

ناوی یەکەم
Elvis
پاشناو
Rexhbecaj
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
01-11-97
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئالبانیا
شوێنی لە دایکبوون
Gjonaj
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
178 سم
پێی یارییکردن
چەپ
Elvis Rexhbecaj

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ڤۆڵفسبۆرگ خپی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2017/2018 ۆڵفسبۆڕگ II REG 1530 17 17 0 0 0 7 2 0 0
2016/2017 ۆڵفسبۆڕگ II REG 955 17 10 7 6 14 1 1 0 0
گشتیی 2485 34 27 7 6 14 8 3 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 18/11/17 REG Germania Egestorf 0 - 2 ۆڵفسبۆڕگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/11/17 REG ئینتراخت نۆردیستید 2 - 0 ۆڵفسبۆڕگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 REG ۆڵفسبۆڕگ II 1 - 2 Weiche Flensburg بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/11/17 PIC Derby County U23 1 - 0 ۆڵفسبۆڕگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 REG ئێنتراخت بڕاونشویگ II 2 - 2 ۆڵفسبۆڕگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 REG ۆڵفسبۆڕگ II 6 - 1 ئاڵتۆنا ٩٣ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 PIC Everton U23 1 - 3 ۆڵفسبۆڕگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 REG شوارز-ڤیب رێهدین 0 - 3 ۆڵفسبۆڕگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 REG ۆڵفسبۆڕگ II 2 - 1 ئۆلدێنبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 REG لێس ئێس کەی هانسا 2 - 0 ۆڵفسبۆڕگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 REG ۆڵفسبۆڕگ II 2 - 0 هاڤێلسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 REG هامبورگێر ئێس ڤی II 0 - 0 ۆڵفسبۆڕگ II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 REG هانۆڤێر ٩٦ II 0 - 0 ۆڵفسبۆڕگ II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 REG ۆڵفسبۆڕگ II 1 - 0 سانت پاولی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 REG Eutiner SV 1 - 5 ۆڵفسبۆڕگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 REG ۆڵفسبۆڕگ II 0 - 1 لوبێک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/08/17 REG درۆچتیرسین/ئاسیل 1 - 1 ۆڵفسبۆڕگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 REG ۆڵفسبۆڕگ II 4 - 3 Jeddeloh بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان