یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 06/01/18 FAC نیوکاسڵ یونایتد 3 - 1 لوتۆن تاون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 27/12/17 EPL نیوکاسڵ یونایتد 0 - 1 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/12/17 EPL وێست هام یونایتد 2 - 3 نیوکاسڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 EPL ئاڕسێناڵ 1 - 0 نیوکاسڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 EPL نیوکاسڵ یونایتد 0 - 1 ئێڤەرتۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 EPL چێڵسی 3 - 1 نیوکاسڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/11/17 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 2 - 2 نیوکاسڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 EPL نیوکاسڵ یونایتد 0 - 3 واتفۆرد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 EPL مانچێستەر یونایتد 4 - 1 نیوکاسڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 07/11/17 FLT ئۆڵدهام ئاتلەتیک 4 - 1 Newcastle United U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 PIC Newcastle United U23 2 - 1 Sparta Praha U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/10/17 PL2 Newcastle United U23 0 - 2 Blackburn Rovers U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 25/09/17 PL2 Newcastle United U23 0 - 1 Wolves U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/09/17 PL2 Newcastle United U23 2 - 2 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 EPL نیوکاسڵ یونایتد 3 - 0 وێست هام یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/08/17 LEC نیوکاسڵ یونایتد E 2 - 3 E نۆتینگام فۆرێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 EPL هەدەرفیڵد تاون 1 - 0 نیوکاسڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 EPL نیوکاسڵ یونایتد 0 - 2 تۆتێنهام هۆتسپێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 23/08/16 LEC نیوکاسڵ یونایتد 2 - 0 چێڵتێنهام تاون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/08/16 CHA بریستۆڵ ستی 0 - 1 نیوکاسڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/08/16 CHA نیوکاسڵ یونایتد 4 - 1 ڕیدین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/08/16 CHA نیوکاسڵ یونایتد 1 - 2 هەدەرفیڵد تاون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/08/16 CHA فوڵهام 1 - 0 نیوکاسڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/05/16 EPL نیوکاسڵ یونایتد 5 - 1 تۆتێنهام هۆتسپێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/04/16 EPL لیڤەرپوڵ 2 - 2 نیوکاسڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان