یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 19/05/18 SEA یوڤێنتوس 2 - 1 هێلاس ڤێرۆنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 SEA هێلاس ڤێرۆنا 0 - 1 ئودینێزی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 SEA میلان 4 - 1 هێلاس ڤێرۆنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 SEA هێلاس ڤێرۆنا 1 - 3 ڕیاڵ سپاڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/04/18 SEA هێلاس ڤێرۆنا 0 - 1 ساسولۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 SEA بۆڵۆنیا 2 - 0 هێلاس ڤێرۆنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 SEA هێلاس ڤێرۆنا 1 - 0 کالیاری بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 04/04/18 SEA بێنێڤێنتۆ 3 - 0 هێلاس ڤێرۆنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 SEA ئینتەر میلان 3 - 0 هێلاس ڤێرۆنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 SEA هێلاس ڤێرۆنا 0 - 5 ئاتڵانتا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 SEA هێلاس ڤێرۆنا 1 - 0 کیێڤۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 SEA هێلاس ڤێرۆنا 2 - 1 تۆرینۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 19/02/18 SEA لازیۆ 2 - 0 هێلاس ڤێرۆنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 SEA سامپدۆریا 2 - 0 هێلاس ڤێرۆنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 SEA هێلاس ڤێرۆنا 0 - 1 ڕۆما بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/01/18 FAC نیوکاسڵ یونایتد 3 - 1 لوتۆن تاون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 27/12/17 EPL نیوکاسڵ یونایتد 0 - 1 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/12/17 EPL وێست هام یونایتد 2 - 3 نیوکاسڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 EPL ئاڕسێناڵ 1 - 0 نیوکاسڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 EPL نیوکاسڵ یونایتد 0 - 1 ئێڤەرتۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 EPL چێڵسی 3 - 1 نیوکاسڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/11/17 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 2 - 2 نیوکاسڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 EPL نیوکاسڵ یونایتد 0 - 3 واتفۆرد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 EPL مانچێستەر یونایتد 4 - 1 نیوکاسڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 07/11/17 FLT ئۆڵدهام ئاتلەتیک 4 - 1 Newcastle United U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان