پێناس

ناوی یەکەم
Rashad
پاشناو
Muhammed
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
25-09-93
تەمەن
24
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
184 سم
کێش
82 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Rashad Muhammed

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 سارپسبۆرگ خپی ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2017 Florø 1.D 1315 16 14 2 5 2 3 3 0 0
گشتیی 1315 16 14 2 5 2 3 3 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/08/17 1.D ستارت 2 - 0 Florø بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/08/17 NMC Kristiansund 1 - 0 Florø بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 1.D Elverum 3 - 4 Florø بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/07/17 1.D Florø 4 - 1 فرێدریکستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/06/17 1.D میۆندالین 2 - 4 Florø بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/06/17 1.D Florø 3 - 1 ئولینساکەر/کیسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/06/17 1.D Florø 3 - 1 ساندێس ئولف بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/05/17 NMC Florø 2 - 1 سۆگندال بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/05/17 1.D کۆنگسڤینگەر 2 - 1 Florø بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 1.D Florø 1 - 2 بۆدو / گلیمت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/05/17 1.D Åsane 1 - 0 Florø بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 1.D Florø 1 - 4 ستارت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 1.D فرێدریکستاد 1 - 2 Florø بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 1.D Florø 1 - 1 Elverum بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 1.D Arendal 2 - 0 Florø بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/04/17 1.D Florø 0 - 0 Levanger زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/04/17 1.D سترۆمین 1 - 1 Florø بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 1.D Florø 1 - 1 Jerv بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/01/18 Florø Sarpsborg نەزانراو
01/01/17 Namur Florø نەزانراو

خولە گرنگەکان

سارپسبۆرگ پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
23
25
27
بەرگریکاران
تەمەن
26
29
29
28
35
ناوەڕاستکاران
تەمەن
18
30
19
29
23
22
25
19
23
23
هێرشبەران
تەمەن
25
32
21
17
28
24
16
20
ڕاهێنەر
تەمەن
48