پێناس

ناوی یەکەم
Rashad
پاشناو
Muhammed
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
25-09-93
تەمەن
24
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
184 سم
کێش
82 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Rashad Muhammed

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 سارپسبۆرگ خپی 466 8 5 3 5 9 0 2 0 0
2017 Florø 1.D 1315 16 14 2 5 2 3 3 0 0
گشتیی 1781 24 19 5 10 11 3 5 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 20/09/18 UEL بێشکتاش 3 - 1 سارپسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 ELI سارپسبۆرگ 1 - 2 ئۆد گرێنلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 ELI بۆدو / گلیمت 3 - 1 سارپسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 30/08/18 UEL ماکابی تەل ئەڤیڤ 2 - 1 سارپسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/08/18 UEL سارپسبۆرگ 3 - 1 ماکابی تەل ئەڤیڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/08/18 UEL ڕیجێکا 0 - 1 سارپسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 ELI سارپسبۆرگ 2 - 0 لیلێستروم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/08/18 UEL سارپسبۆرگ 1 - 1 ڕیجێکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 ELI ستابیک 1 - 3 سارپسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 02/08/18 UEL سارپسبۆرگ 1 - 0 سان گالێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 UEL سان گالێن 2 - 1 سارپسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/07/18 UEL سارپسبۆرگ 2 - 0 ڤێستمانایا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/07/18 UEL ڤێستمانایا 0 - 4 سارپسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/07/18 ELI سارپسبۆرگ 4 - 1 رانهێین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/07/18 ELI Kristiansund 1 - 1 سارپسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/05/18 ELI ساندیفیۆرد 0 - 1 سارپسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/05/18 ELI سارپسبۆرگ 4 - 0 ستارت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 ELI سترومسگۆدێست 1 - 2 سارپسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/01/18 Florø Sarpsborg نەزانراو
01/01/17 Namur Florø نەزانراو

خولە گرنگەکان

سارپسبۆرگ پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
26
19
23
بەرگریکاران
تەمەن
32
21
31
30
23
26
30
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
30
20
30
27
26
24
20
23
هێرشبەران
تەمەن
25
19
26
29
24
17
18
ڕاهێنەر
تەمەن
48