پێناس

ناوی یەکەم
Alisson Raimundo
پاشناو
de Sousa
وڵات
بەڕازیل
ڕێکەوتی لە دایکبوون
03-01-97
تەمەن
22
وڵاتی لە دایکبوون
بەڕازیل
شوێنی لە دایکبوون
Presidente Prudente
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
164 سم
کێش
52 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Alisson Raimundo de Sousa

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 ئاڤای CA1 89 3 1 2 1 4 0 0 0 0
2018 ئاڤای SEB 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2017 ئاڤای خپی 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
2017 RB Brasil PAA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2016 Joseense PAA 1347 16 16 0 5 0 5 1 0 0
گشتیی 1436 19 17 2 6 8 5 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 04/11/18 COP Mirassol 2 - 3 RB Brasil بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/10/18 COP Mirassol 0 - 0 RB Brasil زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 08/10/18 COP RB Brasil 1 - 1 Mirassol بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 04/10/18 COP Mirassol 1 - 0 سانتۆ ئاندرێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 COP Osasco Audax 0 - 1 Mirassol بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 COP Mirassol 3 - 0 Penapolense بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 COP Batatais 0 - 1 Mirassol بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 13/09/18 COP Mirassol 0 - 0 Votuporanguense زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/09/18 COP Mirassol 1 - 0 Olímpia بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 COP Novorizontino 2 - 2 Mirassol بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 COP Penapolense 1 - 4 Mirassol بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 COP Mirassol 1 - 0 Novorizontino بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/03/18 CA1 ئاڤای 0 - 0 براسکی زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 22/02/18 CDB یوڤێنتودی 0 - 2 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 CA1 کریسیوما 0 - 1 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/01/18 CA1 Hercílio Luz 0 - 1 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 CA1 ئاڤای 2 - 1 Joinville بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/01/18 CA1 Internacional SC 1 - 0 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Catarinense 1 پلەی دووەم 1x 2017

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
04/12/18 Mirassol Avaí نەزانراو
16/07/18 Avaí Mirassol خواستن
05/04/17 RB Brasil Avaí بێ بەرامبەر
15/07/16 Joseense RB Brasil نەزانراو

خولە گرنگەکان