پێناس

ناوی یەکەم
Alisson Raimundo
پاشناو
de Sousa
وڵات
بەڕازیل
ڕێکەوتی لە دایکبوون
03-01-97
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
بەڕازیل
شوێنی لە دایکبوون
Presidente Prudente
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
164 سم
کێش
52 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Alisson Raimundo de Sousa

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 Mirassol SED ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2018 ئاڤای CA1 89 3 1 2 1 4 0 0 0 0
2018 ئاڤای SEB 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2017 ئاڤای خپی 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
2017 RB Brasil PAA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2016 Joseense PAA 1347 16 16 0 5 0 5 1 0 0
گشتیی 1436 19 17 2 6 8 5 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 05/08/18 COP Mirassol 1 - 0 Novorizontino بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/03/18 CA1 ئاڤای 0 - 0 براسکی زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 22/02/18 CDB یوڤێنتودی 0 - 2 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 CA1 کریسیوما 0 - 1 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/01/18 CA1 Hercílio Luz 0 - 1 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 CA1 ئاڤای 2 - 1 Joinville بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/01/18 CA1 Internacional SC 1 - 0 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 SEA سانتۆس 1 - 1 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 SEA ئاڤای 1 - 0 ئاتلەتیکۆ پی ئاڕ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/11/17 SEA ئاڤای 2 - 1 پاڵمێراس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 SEA ئاڤای 1 - 1 ئاتلەتیکۆ مینێیرۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/10/16 COP RB Brasil 1 - 3 Nacional SP بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/10/16 COP Comercial 0 - 0 RB Brasil زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/09/16 COP RB Brasil 1 - 0 XV de Piracicaba بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 31/07/16 COP RB Brasil 1 - 2 براگانتینۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/07/16 COP ئیتوانۆ 0 - 2 RB Brasil بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/04/16 PAA Nacional SP 3 - 3 Joseense بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 31/03/16 PAA Joseense 2 - 0 Catanduvense بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Catarinense 1 پلەی دووەم 1x 2017

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
05/04/17 RB Brasil Avaí بێ بەرامبەر
15/07/16 Joseense RB Brasil نەزانراو

خولە گرنگەکان

Mirassol پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
19
24
بەرگریکاران
تەمەن
22
19
23
19
20
27
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
21
20
18
20
19
19
21
21
21
20
18
19
هێرشبەران
تەمەن
23
19
21
19
19
ڕاهێنەر
تەمەن
41