پێناس

ناوی یەکەم
Vital-Yves
پاشناو
Mfumu
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
14-04-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
180 سم
کێش
72 کگ
Vital-Yves Mfumu

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 فرانکفورت REG 299 12 1 11 0 18 0 1 0 0
گشتیی 299 12 1 11 0 18 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 05/05/18 REG فرانکفورت 2 - 2 فڕایبۆڕگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 REG فرانکفورت 1 - 1 ئێلڤێرسبێرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 REG حەسەن کاسێل 2 - 0 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 REG Schott Mainz 0 - 4 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 REG شتوتگارت II 1 - 6 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/03/18 REG فرانکفورت 0 - 3 ساربورکێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 REG فرانکفورت 2 - 1 ئەستۆریا والدۆرف بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/12/17 REG ۆرماتیا ۆڕمس 3 - 1 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 REG فرانکفورت 1 - 1 ماینز ٠٥ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/11/17 REG فرانکفورت 2 - 4 شتوتگارتەر کیکەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 REG فڕایبۆڕگ II 2 - 1 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/10/17 REG ئێلڤێرسبێرگ 3 - 1 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/10/17 REG فرانکفورت 0 - 0 TSV Steinbach زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/10/17 REG هۆڤێنهایم II 3 - 1 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/09/17 REG فرانکفورت 1 - 3 Schott Mainz بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 25/09/17 REG کیکەرز ئۆفێنباخ 4 - 1 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 REG فرانکفورت 1 - 0 شتوتگارت II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 REG ساربورکێن 3 - 0 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/09/17 Stuttgart FSV Frankfurt نەزانراو
01/07/17 Stuttgart Stuttgart نەزانراو
01/07/16 Frankfurt Bremen بێ بەرامبەر

خولە گرنگەکان

فرانکفورت پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
24
20
27
بەرگریکاران
تەمەن
23
27
24
34
28
19
24
25
24
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
23
21
19
23
20
25
24
20
هێرشبەران
تەمەن
19
24
29
19
ڕاهێنەر
تەمەن
51