پێناس

ناوی یەکەم
Jorn
پاشناو
Vancamp
وڵات
بەلجیکا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
28-10-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
بەلجیکا
شوێنی لە دایکبوون
Antwerpen
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
186 سم
کێش
75 کگ
Jorn Vancamp

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ڕۆدا جەی سی خپی 351 10 4 6 3 12 0 0 0 0
2016/2017 ئاندەرلەخت FDA 2 1 0 1 0 11 0 0 0 0
گشتیی 353 11 4 7 3 23 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 13/12/17 ERE دێن هاگ 3 - 2 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 ERE ڕۆدا جەی سی 2 - 2 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 ERE ڕۆدا جەی سی 2 - 1 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 ERE ئایاکس 5 - 1 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 ERE ڕۆدا جەی سی 0 - 1 ئالکمار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 ERE ئێکسێلسیۆر 1 - 0 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 ERE ڕۆدا جەی سی 1 - 1 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 KNB ڕۆدا جەی سی 3 - 1 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 ERE توێنتی 3 - 0 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 ERE ڕۆدا جەی سی 1 - 0 برێدا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 1 - 2 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 ERE هێراکلێس 2 - 1 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 KNB Capelle 0 - 5 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 ERE ڕۆدا جەی سی 1 - 3 ویلیام II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 ERE ئوترێخت 2 - 0 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 ERE ئایندهۆڤن 2 - 0 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 ERE ڕۆدا جەی سی 1 - 3 ڤیتێسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 ERE پی ئی سی زڤولێ 4 - 2 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
First Division A پاڵەوان 1x 2016/2017

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
19/07/17 Anderlecht Roda خواستن

خولە گرنگەکان

ڕۆدا جەی سی پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
19
23
26
20
بەرگریکاران
تەمەن
20
25
32
24
32
24
23
ناوەڕاستکاران
تەمەن
31
30
26
22
20
22
20
24
34
17
هێرشبەران
تەمەن
22
24
27
28
23
19
ڕاهێنەر
تەمەن
48