پێناس

ناوی یەکەم
Jorn
پاشناو
Vancamp
وڵات
بەلجیکا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
28-10-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
بەلجیکا
شوێنی لە دایکبوون
Antwerpen
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
186 سم
کێش
75 کگ
Jorn Vancamp

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ڕۆدا جەی سی خپی 995 24 12 12 8 22 4 0 0 0
2016/2017 ئاندەرلەخت FDA 2 1 0 1 0 11 0 0 0 0
گشتیی 997 25 12 13 8 33 4 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/05/18 PL1 ڕۆدا جەی سی 1 - 2 ئالێمر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 10/05/18 PL1 ئالێمر ستی 0 - 0 ڕۆدا جەی سی زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 ERE ڕۆدا جەی سی 2 - 3 دێن هاگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 ERE ڤی ڤی ڤی 1 - 4 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/04/18 ERE ڕۆدا جەی سی 2 - 2 ئایندهۆڤن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 ERE گرۆنینگێن 2 - 1 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 ERE ڕۆدا جەی سی 3 - 2 پی ئی سی زڤولێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 ERE ڤیتێسی 0 - 3 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 ERE برێدا 0 - 1 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 ERE ڕۆدا جەی سی 0 - 2 سپارتا ڕۆتێردام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/03/18 ERE ڕۆدا جەی سی 0 - 3 هێراکلێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 ERE ویلیام II 1 - 0 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 ERE ڕۆدا جەی سی 1 - 4 ئوترێخت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 ERE هێرنێڤین 1 - 1 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/02/18 ERE ڕۆدا جەی سی 2 - 4 ئایاکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 ERE ئالکمار 2 - 2 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/02/18 KNB ویلیام II P 2 - 2 P ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 ERE ڕۆدا جەی سی 2 - 1 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
First Division A پاڵەوان 1x 2016/2017

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
21/06/18 Roda Anderlecht نەزانراو
19/07/17 Anderlecht Roda خواستن

خولە گرنگەکان