پێناس

ناوی یەکەم
Efstathios
پاشناو
Lamprou
وڵات
یۆنان
ڕێکەوتی لە دایکبوون
20-09-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
یۆنان
شوێنی لە دایکبوون
Chalkida
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Efstathios Lamprou

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ئۆڵیمپیاکۆس پی… خپی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 06/05/18 SUL پاس گیانینا 3 - 0 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/12/17 UYL Olympiakos Piraeus U19 2 - 0 Juventus U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 CUP Kissamikos 1 - 1 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/11/17 UYL Sporting CP U19 1 - 1 Olympiakos Piraeus U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 CUP Acharnaikos 0 - 3 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/10/17 UYL Barcelona U19 5 - 0 Olympiakos Piraeus U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/09/17 UYL Olympiakos Piraeus U19 2 - 2 Sporting CP U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/03/17 UUC Greece U19 0 - 0 Netherlands U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/03/17 UUC Greece U19 4 - 1 Finland U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/03/17 UUC Ukraine U19 2 - 0 Greece U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/11/16 UUC Greece U19 0 - 2 England U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/11/16 UUC Greece U19 5 - 0 Luxembourg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 10/11/16 UUC Wales U19 0 - 2 Greece U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/12/15 UYL Olympiakos Piraeus U19 2 - 0 Arsenal U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/11/15 UYL Bayern München U19 0 - 1 Olympiakos Piraeus U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 04/11/15 UYL Olympiakos Piraeus U19 1 - 3 Dinamo Zagreb U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/10/15 UYL Dinamo Zagreb U19 2 - 2 Olympiakos Piraeus U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/09/15 UYL Arsenal U19 3 - 2 Olympiakos Piraeus U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/18 Olympiakos Aittitos بێ بەرامبەر

خولە گرنگەکان

Aittitos Spata پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
26
26
بەرگریکاران
تەمەن
21
26
23
32
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
29
19
24
26
20
20
21
20
23
27
22
24
هێرشبەران
تەمەن
29
27
28
28
26
22
27
ڕاهێنەر
تەمەن
51