پێناس

ناوی یەکەم
Andrés
پاشناو
García Mohedano
وڵات
ئیسپانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
11-05-96
تەمەن
22
وڵاتی لە دایکبوون
ئیسپانیا
شوێنی لە دایکبوون
Madrid
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Andrés García Mohedano

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 Granada II SEB 2205 31 25 6 7 11 1 5 0 0
2016/2017 لا رۆدا SEB 1324 22 15 7 11 14 1 6 0 0
گشتیی 3529 53 40 13 18 25 2 11 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 06/05/18 SEB El Ejido 0 - 2 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 SEB Granada II 0 - 1 ڕیکریاتیڤۆ هوێلڤا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 SEB ئێسیخا 3 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 SEB Granada II 1 - 1 لینێنس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 SEB Lorca Deportiva 0 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 SEB Granada II 0 - 0 ڕیاڵ بێتیس II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/03/18 SEB باداخۆز 1 - 0 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 SEB Granada II 1 - 2 ڕیاڵ مورسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 SEB کارتاجێنا 1 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 SEB Granada II 1 - 1 FC Jumilla بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 26/02/18 SEB لاس پاڵماس 2 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 SEB Granada II 1 - 0 Extremadura UD بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 SEB Granada II 0 - 0 سان فێرناندۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 SEB ماربێیا 3 - 0 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 SEB Granada II 1 - 0 کۆردۆبا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 SEB Mérida AD 0 - 2 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/01/18 SEB Granada II 3 - 1 ڤییانۆڤێنسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/01/18 SEB یو سی ئەی ئێمە مورسیا 2 - 0 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
08/07/17 Atlético Granada نەزانراو
01/07/17 La Roda Atlético نەزانراو
31/08/16 Atlético La Roda خواستن

خولە گرنگەکان

Granada II پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
22
23
19
بەرگریکاران
تەمەن
21
21
22
23
22
23
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
23
22
22
22
22
25
21
هێرشبەران
تەمەن
19
19
25
23
22
22
ڕاهێنەر
تەمەن
36