پێناس

ناوی یەکەم
Yael
پاشناو
Ballesteros García
وڵات
ئیسپانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
07-01-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئیسپانیا
شوێنی لە دایکبوون
Leganés
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Yael Ballesteros García

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 Granada II SEB 64 1 1 0 1 4 0 0 0 0
2017/2018 ماربێیا SEB 26 2 0 2 0 5 0 0 0 0
گشتیی 90 3 1 2 1 9 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/05/18 SEB Granada II 0 - 2 مێلییا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 SEB El Ejido 0 - 2 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 SEB Granada II 1 - 1 لینێنس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 SEB Granada II 0 - 0 ڕیاڵ بێتیس II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 SEB کارتاجێنا 1 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 SEB ڕیاڵ مورسیا 3 - 0 ماربێیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/10/17 SEB ماربێیا 1 - 0 کارتاجێنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 SEB ماربێیا 1 - 0 سان فێرناندۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/09/17 CDR ماربێیا 1 - 2 جیمناستیکا سیگۆڤیانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/09/17 SEB Extremadura UD 3 - 0 ماربێیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 30/08/17 CDR UD San Fernando E 1 - 2 E ماربێیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 SEB کۆردۆبا 0 - 0 ماربێیا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 07/03/17 UYL Salzburg U19 2 - 1 Atlético Madrid U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/02/17 UYL Atlético Madrid U19 3 - 2 Sevilla U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/02/17 UYL Altınordu U19 0 - 2 Atlético Madrid U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/12/16 UYL Bayern München U19 1 - 1 Atlético Madrid U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/11/16 UYL Atlético Madrid U19 2 - 0 PSV U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 01/11/16 UYL Atlético Madrid U19 1 - 0 Rostov U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Copa del Rey Juvenil پلەی دووەم 1x 2017

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
30/01/18 Atlético Granada نەزانراو
16/08/17 Atlético Marbella خواستن

خولە گرنگەکان

Granada II پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
22
23
19
بەرگریکاران
تەمەن
21
21
22
23
22
23
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
23
22
22
22
22
25
21
هێرشبەران
تەمەن
19
19
25
23
22
22
ڕاهێنەر
تەمەن
36