یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 15/09/18 1.S Krško 0 - 2 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/09/18 CUP Bravo 2 - 3 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 1.S تریگلاڤ 1 - 5 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 1.S ماریبۆر 1 - 1 سێلێی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 1.S ئۆڵیمپیا 0 - 3 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/08/18 UEL ماریبۆر 0 - 0 ڕێنجەرز زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 1.S ماریبۆر 5 - 0 گۆریسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/08/18 UEL ڕێنجەرز 3 - 1 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 1.S ئالومینیج 2 - 5 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 02/08/18 UEL ماریبۆر 2 - 0 Chikhura بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/07/18 1.S ڕودار 0 - 5 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/05/18 1.S سێلێی 0 - 4 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 1.S Krško 1 - 2 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/05/18 1.S ڕودار 1 - 3 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 1.S ماریبۆر 2 - 1 تریگلاڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 1.S Ankaran Hrvatini 0 - 3 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 CUP ماریبۆر 1 - 1 ئۆڵیمپیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 1.S سێلێی 2 - 1 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 1.S Krško 0 - 5 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/05/17 1.S ماریبۆر 1 - 0 Krško بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 1.S رادمۆلی 1 - 1 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/05/17 1.S ماریبۆر 0 - 2 سێلێی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 1.S ئالومینیج 3 - 1 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 1.S ئۆڵیمپیا 0 - 0 ماریبۆر زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/05/16 2.S Kranj 0 - 5 ئالومینیج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان