پێناس

ناوی یەکەم
Darko
پاشناو
Preradovič
وڵات
سلۆڤێنیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
03-08-93
تەمەن
25
وڵاتی لە دایکبوون
سلۆڤێنیا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Darko Preradovič

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2016/2017 Kranj 2.S 296 5 3 2 0 3 0 1 0 0
2015/2016 Kranj 2.S 1210 19 13 6 4 14 0 1 0 0
گشتیی 1506 24 16 8 4 17 0 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 12/11/16 2.S Ankaran Hrvatini 3 - 0 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/11/16 2.S Brežice 0 - 1 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/10/16 2.S Kranj 1 - 2 Dob بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/08/16 2.S Kranj 3 - 2 NŠ Drava بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/08/16 2.S Dob 5 - 0 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/08/16 2.S تریگلاڤ 3 - 1 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/05/16 2.S Kranj 0 - 5 ئالومینیج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/05/16 2.S Dob 1 - 4 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/05/16 2.S Kranj 3 - 0 Veržej بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/04/16 2.S Ankaran Hrvatini 0 - 1 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/04/16 2.S Šencur 2 - 0 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/04/16 2.S Kranj 2 - 1 Tolmin بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/04/16 2.S رادمۆلی 0 - 0 Kranj زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/04/16 2.S Kranj 0 - 2 NŠ Drava بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/03/16 2.S تریگلاڤ 3 - 0 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/03/16 2.S Kranj 1 - 1 Ankaran Hrvatini بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/03/16 2.S Tolmin 2 - 0 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/11/15 2.S Kranj 0 - 5 ئالومینیج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان