پێناس

ناوی یەکەم
Isaac
پاشناو
Buckley-Ricketts
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
14-03-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
Attacker
Isaac Buckley-Ricketts

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 توێنتی خپی 108 5 0 5 0 7 0 0 0 0
گشتیی 108 5 0 5 0 7 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 15/10/17 ERE ویلیام II 3 - 1 توێنتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 ERE گرۆنینگێن 1 - 0 توێنتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 KNB ئۆ ئێن ئێس سنیک 1 - 3 توێنتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 ERE توێنتی 4 - 0 ئوترێخت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 1 - 0 توێنتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 ERE پی ئی سی زڤولێ 2 - 0 توێنتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 ERE توێنتی 1 - 2 ڤی ڤی ڤی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 ERE فێینورد 2 - 1 توێنتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/07/17 UUC Portugal U19 1 - 2 England U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/07/17 UUC England U19 1 - 0 Czech Republic U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/07/17 UUC England U19 4 - 1 Germany U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 06/07/17 UUC England U19 1 - 0 Netherlands U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 03/07/17 UUC Bulgaria U19 0 - 2 England U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/05/17 PL2 Manchester City U23 4 - 2 Southampton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/04/17 PL2 Liverpool U23 3 - 2 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/04/17 PL2 Manchester City U23 4 - 1 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/03/17 UUC Belarus U19 1 - 5 England U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/03/17 UUC Spain U19 0 - 3 England U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

هەڵبژاردە
UEFA U19 Championship پاڵەوان 1x 2017 Georgia
یانە ناوخۆییەکان
Premier League 2 Division One پلەی دووەم 1x 2016/2017

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/18 Twente Man City نەزانراو
03/08/17 Man City Twente خواستن

خولە گرنگەکان

توێنتی پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
24
20
27
بەرگریکاران
تەمەن
22
22
34
23
20
26
25
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
29
20
21
18
31
24
22
25
هێرشبەران
تەمەن
29
24
19
19
20
22
24
ڕاهێنەر
تەمەن
46