پێناس

ناوی یەکەم
Savvas
پاشناو
Mourgos
وڵات
یۆنان
ڕێکەوتی لە دایکبوون
16-03-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
یۆنان
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Savvas Mourgos

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 23/04/18 PL2 Aston Villa U23 0 - 1 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 PL2 Norwich City U23 2 - 1 Wolves U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/03/18 PL2 Southampton U23 2 - 1 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/03/18 PL2 Norwich City U23 0 - 3 Fulham U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 19/02/18 PL2 West Bromwich Albi… 0 - 2 Norwich City U23 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 PL2 Norwich City U23 2 - 0 Reading U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/01/18 PL2 Blackburn Rovers U23 2 - 1 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/10/17 PL2 Norwich City U23 3 - 0 Southampton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 PL2 Norwich City U23 1 - 1 West Bromwich Albi… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 25/09/17 PL2 Reading U23 2 - 2 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 PL2 Norwich City U23 1 - 1 Blackburn Rovers U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/09/17 PL2 Newcastle United U23 2 - 2 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/08/17 PL2 Norwich City U23 2 - 0 Stoke City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 08/05/17 PL2 Arsenal U23 2 - 2 Manchester United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 PL2 Leicester City U23 2 - 1 Arsenal U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 06/02/17 PL2 Everton U23 1 - 0 Arsenal U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/01/17 PL2 Arsenal U23 2 - 1 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 28/11/16 PL2 Arsenal U23 3 - 0 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
22/08/17 Arsenal Norwich نەزانراو

خولە گرنگەکان

Norwich City U23 پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
17
18
20
34
20
بەرگریکاران
تەمەن
19
26
24
19
18
17
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
18
17
19
17
19
32
18
20
17
17
20
19
20
19
20
18
27
17
25
هێرشبەران
تەمەن
17
18
21
19
18
17
19
18
ڕاهێنەر
تەمەن
37