یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 23/09/18 SEA لازیۆ 4 - 1 جێنەوا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/09/18 UEL لازیۆ 2 - 1 ئاپۆلۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 SEA ئێمپۆلی 0 - 1 لازیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 SEA لازیۆ 1 - 0 فرۆسینۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 SEA یوڤێنتوس 2 - 0 لازیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 SEA لازیۆ 1 - 2 ناپۆلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 CLF ئاڕسێناڵ 2 - 0 لازیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/05/18 SEA لازیۆ 2 - 3 ئینتەر میلان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 SEA کرۆتۆن 2 - 2 لازیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 SEA لازیۆ 1 - 1 ئاتڵانتا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 SEA تۆرینۆ 0 - 1 لازیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/04/18 SEA فیۆرێنتینا 3 - 4 لازیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 SEA لازیۆ 0 - 0 ڕۆما زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/04/18 UEL ساڵزبورگ 4 - 1 لازیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 SEA ئودینێزی 1 - 2 لازیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 05/04/18 UEL لازیۆ 4 - 2 ساڵزبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 SEA لازیۆ 6 - 2 بێنێڤێنتۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 SEA لازیۆ 1 - 1 بۆڵۆنیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 15/03/18 UEL دینامۆ کیێڤ 0 - 2 لازیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 SEA کالیاری 2 - 2 لازیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 08/03/18 UEL لازیۆ 2 - 2 دینامۆ کیێڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 SEA لازیۆ 0 - 1 یوڤێنتوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/02/18 COI لازیۆ P 0 - 0 P میلان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 SEA ساسولۆ 0 - 3 لازیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 22/02/18 UEL لازیۆ 5 - 1 ستیوا بوخارێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان