پێناس

ناوی یەکەم
Oviemuno Dominic
پاشناو
Ejaria
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
18-11-97
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
London
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
183 سم
کێش
75 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Oviemuno Dominic Ejaria

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 سەندەرلاند خپی 790 11 9 2 3 4 1 0 0 0
2017/2018 لیڤەرپوڵ خنئ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2016/2017 لیڤەرپوڵ خنئ 6 2 0 2 0 10 0 0 0 0
گشتیی 796 13 9 4 3 14 1 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 06/05/18 CHA سەندەرلاند 3 - 0 وۆڵڤەرهامپتۆن واند… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/04/18 CHA فوڵهام 2 - 1 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 CHA سەندەرلاند 1 - 2 بەرتۆن ئالبیۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 CHA ڕیدین 2 - 2 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/04/18 CHA سەندەرلاند 1 - 1 نۆرویچ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 CHA لیدز یونایتد 1 - 1 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 02/04/18 CHA سەندەرلاند 1 - 3 شێفیڵد وێنزدەی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 CHA سەندەرلاند 0 - 2 پێرستۆن نۆرس ئیند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 CHA کوینز پارک ڕێنجەرز 1 - 0 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/03/18 CHA سەندەرلاند 0 - 3 ئاستۆن ڤیلا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 CHA میلواڵ 1 - 1 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 CHA بریستۆڵ ستی 3 - 3 سەندەرلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 CHA سەندەرلاند 0 - 2 ئیپسویچ تاون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 PL2 Liverpool U23 1 - 0 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/12/17 PIC Liverpool U23 3 - 0 PSV U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/12/17 PL2 Liverpool U23 1 - 3 Swansea City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/11/17 PIC Liverpool U23 0 - 1 Sparta Praha U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 PL2 Chelsea U23 1 - 3 Liverpool U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

هەڵبژاردە
U20 World Cup پاڵەوان 1x 2017 Korea Republic
نێودەوڵەتییەکان لەگەڵ یانە
Audi Cup پلەی دووەم 1x 2017
Premier League Asia Trophy پاڵەوان 1x 2017

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/18 Sunderland Liverpool نەزانراو
31/01/18 Liverpool Sunderland خواستن

دوورکەوتووەکان

Description ڕێکەوتی دوورکەوتنەوە ڕێکەوتی گەڕانەوە
Ankle Ligaments 29/01/17 23/04/17

خولە گرنگەکان

سەندەرلاند پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
33
31
27
21
بەرگریکاران
تەمەن
23
20
21
31
29
23
26
37
28
30
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
30
20
19
19
22
23
27
32
27
23
20
21
27
24
24
هێرشبەران
تەمەن
22
19
ڕاهێنەر
تەمەن
38