پێناس

ناوی یەکەم
Trent
پاشناو
Alexander-Arnold
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
07-10-98
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
Liverpool
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
175 سم
کێش
69 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Trent Alexander-Arnold

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 لیڤەرپوڵ خنئ 270 3 3 0 1 2 0 2 0 0
2016/2017 لیڤەرپوڵ خنئ 163 7 2 5 1 21 0 0 0 0
گشتیی 433 10 5 5 2 23 0 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 23/09/17 EPL لێیستەر ستی 2 - 3 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 LEC لێیستەر ستی 2 - 0 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 EPL لیڤەرپوڵ 1 - 1 بێرنلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 EPL مانچێستەر ستی 5 - 0 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/09/17 UUC ئینگلتەرای ژێر ٢١ ساڵ 3 - 0 لاتڤیای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/09/17 UUC هۆڵاندای ژێر ٢١ ساڵ 1 - 1 ئینگلتەرای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 EPL لیڤەرپوڵ 4 - 0 ئاڕسێناڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/08/17 UCL لیڤەرپوڵ 4 - 2 هۆفێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/08/17 UCL هۆفێنهایم 1 - 2 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 EPL واتفۆرد 3 - 3 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 CLF لیڤەرپوڵ 3 - 1 ئاتلەتیک بلباو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/08/17 AUD لیڤەرپوڵ P 1 - 1 P ئاتلەتیکۆ مەدرید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 01/08/17 AUD بایێرن میونیش 0 - 3 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/07/17 PLA لیڤەرپوڵ 2 - 1 لێیستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/07/17 PLA لیڤەرپوڵ 2 - 0 کریستاڵ پاڵاس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/07/17 CLF ویگان ئاتلەتیک 1 - 1 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/07/17 CLF ترانمێر ڕۆڤەرز 0 - 4 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/05/17 CLF سیندێی 0 - 3 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

نێودەوڵەتییەکان لەگەڵ یانە
Audi Cup پلەی دووەم 1x 2017
Premier League Asia Trophy پاڵەوان 1x 2017

دوورکەوتووەکان

Description ڕێکەوتی دوورکەوتنەوە ڕێکەوتی گەڕانەوە
Knock 25/08/17 26/08/17

خولە گرنگەکان