پێناس

ناوی یەکەم
Trent
پاشناو
Alexander-Arnold
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
07-10-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
Liverpool
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
175 سم
کێش
69 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Trent Alexander-Arnold

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 لیڤەرپوڵ خنئ 710 8 8 0 2 12 1 2 0 0
2016/2017 لیڤەرپوڵ خنئ 163 7 2 5 1 21 0 0 0 0
گشتیی 873 15 10 5 3 33 1 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 14/01/18 EPL لیڤەرپوڵ 4 - 3 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/01/18 FAC لیڤەرپوڵ 2 - 1 ئێڤەرتۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 01/01/18 EPL بێرنلی 1 - 2 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/12/17 EPL لیڤەرپوڵ 2 - 1 لێیستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/12/17 EPL لیڤەرپوڵ 5 - 0 سوانزی ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/12/17 EPL ئاڕسێناڵ 3 - 3 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 EPL ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 0 - 4 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 EPL لیڤەرپوڵ 0 - 0 وێست برۆمیچ ئالبیۆن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 EPL لیڤەرپوڵ 1 - 1 ئێڤەرتۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/12/17 UCL لیڤەرپوڵ 7 - 0 سپارتاک مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 EPL برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 1 - 5 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 EPL ستۆک ستی 0 - 3 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 EPL لیڤەرپوڵ 1 - 1 چێڵسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/11/17 UCL سێڤییا 3 - 3 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 EPL لیڤەرپوڵ 3 - 0 ساوسامپتۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/11/17 UUC ئۆکرانیای ژێر ٢١ ساڵ 0 - 2 ئینگلتەرای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 EPL وێست هام یونایتد 1 - 4 لیڤەرپوڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/11/17 UCL لیڤەرپوڵ 3 - 0 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

نێودەوڵەتییەکان لەگەڵ یانە
Audi Cup پلەی دووەم 1x 2017
Premier League Asia Trophy پاڵەوان 1x 2017

دوورکەوتووەکان

Description ڕێکەوتی دوورکەوتنەوە ڕێکەوتی گەڕانەوە
Knock 25/08/17 26/08/17

خولە گرنگەکان