پێناس

ناوی یەکەم
Luka
پاشناو
Štor
وڵات
سلۆڤێنیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
05-07-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
سلۆڤێنیا
شوێنی یارییکردن
Attacker
پێی یارییکردن
ڕاست
Luka Štor

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ئالومینیج 1.S 374 9 3 6 3 10 0 0 0 0
2017/2018 ماریبۆر 1.S 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 374 9 3 6 3 10 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 19/05/18 1.S تریگلاڤ 0 - 2 ئالومینیج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 1.S ئالومینیج 1 - 2 دۆمزەیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 10/05/18 1.S ئالومینیج 1 - 0 گۆریسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 1.S سێلێی 2 - 2 ئالومینیج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/04/18 1.S ئالومینیج 1 - 1 Krško بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 1.S ئالومینیج 1 - 1 Ankaran Hrvatini بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/04/18 CUP ئالومینیج 2 - 2 گۆریسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 1.S ڕودار 4 - 2 ئالومینیج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/04/18 CUP گۆریسا 1 - 2 ئالومینیج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/03/18 1.S ئالومینیج 3 - 1 تریگلاڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 1.S دۆمزەیل 6 - 1 ئالومینیج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 15/03/18 1.S گۆریسا 1 - 0 ئالومینیج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 1.S ئالومینیج 1 - 2 سێلێی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/03/18 1.S ئۆڵیمپیا 5 - 1 ئالومینیج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/02/18 1.S Ankaran Hrvatini 1 - 1 ئالومینیج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UYL Maribor U19 1 - 4 Liverpool U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UYL Maribor U19 1 - 0 Spartak Moskva U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/09/14 UYL Schalke 04 U19 5 - 0 Maribor U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/06/18 Aluminij Maribor نەزانراو
30/01/18 Maribor Aluminij خواستن

خولە گرنگەکان

ئالومینیج پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
18
20
21
24
بەرگریکاران
تەمەن
22
19
24
19
22
24
28
ناوەڕاستکاران
تەمەن
20
32
20
23
22
24
23
22
20
22
21
21
هێرشبەران
تەمەن
24
22
23
19
23
25
19
ڕاهێنەر
تەمەن
39