پێناس

ناوی یەکەم
Philippe
پاشناو
Sandler
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
10-02-97
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
شوێنی لە دایکبوون
Amsterdam
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
188 سم
کێش
76 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Philippe Sandler

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 پی ئی سی زڤولێ خپی 1080 12 12 0 0 1 0 2 0 0
2017/2018 پی ئی سی زڤولێ خپی 933 11 10 1 1 2 0 2 0 0
2016/2017 پی ئی سی زڤولێ خپی 344 7 4 3 2 26 0 2 0 0
گشتیی 2357 30 26 4 3 29 0 6 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 06/05/18 ERE ئالکمار 6 - 0 پی ئی سی زڤولێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 ERE پی ئی سی زڤولێ 0 - 1 ویلیام II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 ERE توێنتی 2 - 0 پی ئی سی زڤولێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 ERE پی ئی سی زڤولێ 1 - 1 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 ERE ڕۆدا جەی سی 3 - 2 پی ئی سی زڤولێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 ERE پی ئی سی زڤولێ 3 - 4 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 ERE گرۆنینگێن 2 - 0 پی ئی سی زڤولێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 ERE پی ئی سی زڤولێ 1 - 1 ڤی ڤی ڤی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 ERE هێراکلێس 2 - 1 پی ئی سی زڤولێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 ERE پی ئی سی زڤولێ 0 - 1 ئایاکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 ERE ئوترێخت 2 - 1 پی ئی سی زڤولێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/02/18 ERE پی ئی سی زڤولێ 3 - 2 هێرنێڤین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 ERE ئایندهۆڤن 4 - 0 پی ئی سی زڤولێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/01/18 KNB ئالکمار 4 - 1 پی ئی سی زڤولێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 ERE پی ئی سی زڤولێ 1 - 2 ڤیتێسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 ERE پی ئی سی زڤولێ 1 - 0 برێدا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 ERE پی ئی سی زڤولێ 0 - 1 ئایندهۆڤن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 ERE ڤیتێسی 0 - 0 پی ئی سی زڤولێ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
31/01/18 Man City Zwolle خواستن
30/01/18 Zwolle Man City 2.5 ملیۆن یۆرۆ

دوورکەوتووەکان

Description ڕێکەوتی دوورکەوتنەوە ڕێکەوتی گەڕانەوە
Ankle/Foot Injury 19/03/18 06/04/18
Broken Collarbone 20/11/17 18/01/18
پێکانی پێ 22/09/17 28/09/17
Ankle/Foot Injury 04/12/16 17/12/16
Knock 31/10/16 18/11/16

خولە گرنگەکان