پێناس

ناوی یەکەم
Giannis
پاشناو
Andreou
وڵات
قوبرس
ڕێکەوتی لە دایکبوون
04-01-00
تەمەن
17
وڵاتی لە دایکبوون
قوبرس
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Giannis Andreou

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ئاپۆیل 1.D 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 01/11/17 UYL Borussia Dortmund U19 5 - 0 APOEL U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 1.D ئێسنیکۆس ئاکنا 1 - 1 ئاپۆیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UYL APOEL U19 0 - 2 Borussia Dortmund U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 UYL APOEL U19 1 - 0 Tottenham Hotspur U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UYL Real Madrid U19 10 - 0 APOEL U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/08/17 SUC ئاپۆیل 1 - 2 ئاپۆلۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/03/17 UUC Cyprus U17 0 - 2 Republic of Irelan… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/03/17 UUC Cyprus U17 0 - 0 Faroe Islands U17 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 15/03/17 UUC Slovakia U17 2 - 1 Cyprus U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/09/16 UYL APOEL U19 0 - 3 Roma U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/10/15 UUC Cyprus U17 0 - 1 Montenegro U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/10/15 UUC Belarus U17 2 - 3 Cyprus U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 30/09/15 UUC Russia U17 6 - 0 Cyprus U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Super Cup پلەی دووەم 1x 2017/2018

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/08/17 APOEL APOEL نەزانراو

خولە گرنگەکان

ئاپۆیل پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
19
32
33
بەرگریکاران
تەمەن
18
23
31
22
32
33
33
30
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
34
17
27
28
29
33
31
20
27
23
هێرشبەران
تەمەن
33
26
17
21
25
33
34
ڕاهێنەر
تەمەن
48