پێناس

ناوی یەکەم
Dominik
پاشناو
Sollfrank
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
10-04-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
182 سم
کێش
76 کگ
Dominik Sollfrank

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 گریوسێر فۆڕس II REG 2163 25 25 0 3 0 2 6 0 0
2016/2017 گرێوسەر فورس 2.B 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0
2016/2017 گریوسێر فۆڕس II REG 256 3 3 0 1 1 0 0 0 0
گشتیی 2419 29 28 1 4 2 2 6 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 17/04/18 REG گریوسێر فۆڕس II 2 - 1 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 REG ئینگۆلستاد 2 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 REG ئیلەرتیسن 0 - 3 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/03/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 2 ١٨٦٠ میونیش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 REG گریوسێر فۆڕس II 2 - 0 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/03/18 REG گریوسێر فۆڕس II 1 - 1 بایرێوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/03/18 REG بوخباخ 0 - 2 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 3 بایێرن میونشن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 REG Augsburg II 0 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 REG گریوسێر فۆڕس II 1 - 2 Pipinsried بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 REG شڤاینفورت 2 - 0 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 REG گریوسێر فۆڕس II 1 - 2 Unterföhring بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/10/17 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 2 نورنبێرگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 REG Garching 0 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 REG سێلیجینپۆرتن 3 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 25/09/17 REG گریوسێر فۆڕس II 1 - 1 ئیلەرتیسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 REG ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم 4 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/09/17 REG ١٨٦٠ میونیش 1 - 0 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

گریوسێر فۆڕس II پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
28
22
21
20
28
21
17
17
بەرگریکاران
تەمەن
22
20
20
23
23
28
26
21
20
21
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
23
20
24
21
20
22
28
20
20
28
21
19
23
28
هێرشبەران
تەمەن
23
23
22
21
21
19
ڕاهێنەر
تەمەن
39