یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 10/11/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 1 ئیلەرتیسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 REG Pipinsried 2 - 4 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 REG ئینگۆلستاد 1 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 0 بایێرن میونشن II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 REG شڤاینفورت 1 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 REG گریوسێر فۆڕس II 3 - 0 هێیمستیتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/09/18 REG مێمینگێن 3 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 1 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 REG بوخباخ 3 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 2 Augsburg II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 REG ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ 0 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 1 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/07/18 REG بایرێوس 0 - 2 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/07/18 REG گریوسێر فۆڕس II 1 - 2 Schalding-Heining بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/07/18 REG ئیلەرتیسن 3 - 2 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/07/18 REG گریوسێر فۆڕس II 5 - 1 Pipinsried بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 07/05/18 REG گریوسێر فۆڕس II 2 - 2 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 REG Unterföhring 2 - 2 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/04/18 REG مێمینگێن 3 - 2 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 REG نورنبێرگ II 0 - 2 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 REG گریوسێر فۆڕس II 2 - 1 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 REG ئینگۆلستاد 2 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 REG ئیلەرتیسن 0 - 3 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/03/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 2 ١٨٦٠ میونیش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 REG گریوسێر فۆڕس II 2 - 0 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان