یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 16/02/19 3.L کارڵسروهەر 0 - 1 کایزەرسلاوتێرن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/02/19 3.L زویکاو 1 - 1 کارڵسروهەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/02/19 3.L کارڵ زێیس جێنا 1 - 1 کارڵسروهەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 3.L کارڵسروهەر 3 - 1 فۆرتونا کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/01/19 CLF کارڵسروهەر 2 - 4 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/12/18 3.L کارڵسروهەر 1 - 1 ئینتراخت براونشڤایگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 3.L هاڵیشێر ئێف سی 0 - 3 کارڵسروهەر x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/12/18 3.L کارڵسروهەر 5 - 0 پرێوسێن مونستەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 1 - 2 کارڵسروهەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 3.L کارڵسروهەر 3 - 2 ١٨٦٠ میونیش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 3.L مێپن 2 - 3 کارڵسروهەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 3.L کارڵسروهەر 2 - 1 ڤورزبێرگەر کیکەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 3.L ئونتەرهاچین 0 - 0 کارڵسروهەر زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 3.L کارڵسروهەر 2 - 5 ڤێهێن ڤێیسبادێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/10/18 3.L هانسا ڕۆستۆک 1 - 0 کارڵسروهەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 3.L کارڵسروهەر 2 - 0 ئینێرجی کۆتبوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 3.L ئالێن 1 - 3 کارڵسروهەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 3.L کارڵسروهەر 2 - 0 ئوردینێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 3.L ئۆسنابروک 0 - 1 کارڵسروهەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 3.L کارڵسروهەر 1 - 3 سپۆڕتفریوندێ لۆتێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 3.L کایزەرسلاوتێرن 0 - 0 کارڵسروهەر زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 DFB کارڵسروهەر 0 - 6 هانۆڤەر ٩٦ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 3.L کارڵسروهەر 1 - 1 کارڵ زێیس جێنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 07/08/18 3.L فۆرتونا کۆڵن 0 - 1 کارڵسروهەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 3.L کارڵسروهەر 1 - 1 زویکاو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان