پێناس

ناوی یەکەم
Yu-Song
پاشناو
Kim
وڵات
کۆماری دیموکراتی گەلی کۆریا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
24-01-95
تەمەن
23
وڵاتی لە دایکبوون
کۆماری دیموکراتی گەلی کۆریا
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
180 سم
Yu-Song Kim

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 16/05/18 AFC April 25 5 - 1 Hang Yuen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/05/18 AFC Hwaebul 0 - 2 April 25 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/04/18 AFC Benfica 0 - 2 April 25 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/04/18 AFC April 25 8 - 0 Benfica x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/03/18 ACQ کۆماری گەلی کۆریا 2 - 0 هۆنگ کۆنگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/01/18 AFC ژاپۆن ژێر ٢٣ ساڵ 3 - 1 کۆریایی باکوور ژێ… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/01/18 AFC فەڵەستین ژێر ٢٣ ساڵ 1 - 1 کۆریایی باکوور ژێ… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 10/01/18 AFC کۆریایی باکوور ژێ… 1 - 0 تایلاند ژێر ٢٣ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/12/17 EAC کۆماری گەلی کۆریا 0 - 1 کۆماری کۆریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 EAC یابان 1 - 0 کۆماری گەلی کۆریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 13/11/17 ACQ مالایزیا 1 - 4 کۆماری گەلی کۆریا x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/11/17 ACQ کۆماری گەلی کۆریا 4 - 1 مالایزیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/10/17 ACQ لوبنان 5 - 0 کۆماری گەلی کۆریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 AFC April 25 0 - 0 Bengaluru زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/09/17 ACQ کۆماری گەلی کۆریا 2 - 2 لوبنان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/08/17 AFC Bengaluru 3 - 0 April 25 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/06/17 ACQ هۆنگ کۆنگ 1 - 1 کۆماری گەلی کۆریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/06/17 FRI قەتەر 2 - 2 کۆماری گەلی کۆریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

هەڵبژاردە
AFC U19 Championship پلەی دووەم 1x 2014 Myanmar

خولە گرنگەکان

April 25 پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
24
28
بەرگریکاران
تەمەن
25
21
22
23
24
24
24
27
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
28
23
24
26
27
26
24
24
24
25
21
هێرشبەران
تەمەن
27
25
23
25
27
ڕاهێنەر
تەمەن