پێناس

ناوی یەکەم
Fabio
پاشناو
Castellano
وڵات
ئیتاڵیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
13-03-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئیتاڵیا
شوێنی لە دایکبوون
Milano
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
186 سم
Fabio Castellano

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ئاسکۆلی خپد 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0
2016/2017 پڕۆ ڤێرسێلی خپد 89 2 1 1 1 9 0 1 0 0
گشتیی 89 2 1 1 1 19 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 18/11/17 SEB پارما 4 - 0 ئاسکۆلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/11/17 SEB ئاسکۆلی 0 - 2 فۆجیا کاڵچیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 SEB کاڕپی 4 - 2 ئاسکۆلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 SEB باری 3 - 0 ئاسکۆلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 SEB ئاسکۆلی 3 - 1 سپێزیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 SEB تێرنانا 1 - 1 ئاسکۆلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 SEB ئاسکۆلی 3 - 3 ڤێنێزیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 SEB سالێرنیتانا 0 - 0 ئاسکۆلی زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 SEB ئاسکۆلی 0 - 0 پالێرمۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 SEB ئێمپۆلی 3 - 0 ئاسکۆلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 18/05/17 SEB فرۆسینۆن 2 - 1 پڕۆ ڤێرسێلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 SEB پڕۆ ڤێرسێلی 1 - 1 هێلاس ڤێرۆنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 SEB چێسێنا 1 - 2 پڕۆ ڤێرسێلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/12/16 SEB پڕۆ ڤێرسێلی 2 - 0 فرۆسینۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/12/16 SEB برێشیا 2 - 1 پڕۆ ڤێرسێلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/12/16 SEB پڕۆ ڤێرسێلی 0 - 0 پیزا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/11/16 SEB ڤێرتوس ئێنتێلا 0 - 0 پڕۆ ڤێرسێلی زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/11/16 SEB پڕۆ ڤێرسێلی 0 - 0 کاڕپی زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
30/08/17 Atalanta Ascoli نەزانراو
01/07/17 Pro Vercelli Atalanta نەزانراو
15/07/16 Atalanta Pro Vercelli خواستن

خولە گرنگەکان

ئاسکۆلی پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
27
26
20
بەرگریکاران
تەمەن
23
20
21
28
34
24
25
29
ناوەڕاستکاران
تەمەن
24
29
34
24
19
20
20
26
20
26
هێرشبەران
تەمەن
21
23
20
28
23
25
ڕاهێنەر
تەمەن
55