پێناس

ناوی یەکەم
Fabio
پاشناو
Castellano
وڵات
ئیتاڵیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
13-03-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئیتاڵیا
شوێنی لە دایکبوون
Milano
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
186 سم
Fabio Castellano

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ئاسکۆلی خپد 10 3 0 3 0 38 0 0 0 0
2016/2017 پڕۆ ڤێرسێلی خپد 89 2 1 1 1 9 0 1 0 0
گشتیی 99 5 1 4 1 47 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 31/05/18 SEB ئاسکۆلی 0 - 0 ڤێرتوس ئێنتێلا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/05/18 SEB ڤێرتوس ئێنتێلا 0 - 0 ئاسکۆلی زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/05/18 SEB ئاسکۆلی 0 - 0 برێشیا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 SEB پێسکارا 0 - 1 ئاسکۆلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 SEB ئاسکۆلی 1 - 1 ئاڤێلینۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 01/05/18 SEB ڤێرتوس ئێنتێلا 1 - 1 ئاسکۆلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 SEB ئاسکۆلی 2 - 2 پێروجیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 SEB کرێمۆنێزی 1 - 2 ئاسکۆلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/04/18 SEB ئاسکۆلی 0 - 1 پارما بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/04/18 SEB فۆجیا کاڵچیۆ 3 - 0 ئاسکۆلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 SEB ئاسکۆلی 2 - 0 کاڕپی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/03/18 SEB ئاسکۆلی 1 - 0 باری بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 SEB سپێزیا 1 - 1 ئاسکۆلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 SEB ئاسکۆلی 2 - 1 تێرنانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 SEB ئاسکۆلی 1 - 3 سالێرنیتانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/02/18 SEB پالێرمۆ 4 - 1 ئاسکۆلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 SEB ئاسکۆلی 2 - 1 چێسێنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 SEB فرۆسینۆن 2 - 0 ئاسکۆلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
30/08/17 Atalanta Ascoli نەزانراو
01/07/17 Pro Vercelli Atalanta نەزانراو
15/07/16 Atalanta Pro Vercelli خواستن

خولە گرنگەکان

ئاسکۆلی پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
33
17
27
17
21
بەرگریکاران
تەمەن
31
21
18
22
28
34
25
25
29
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
25
30
29
35
24
20
20
20
19
27
21
26
هێرشبەران
تەمەن
21
24
21
24
24
23
20
17
ڕاهێنەر
تەمەن
60